مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 6 آذر 1392 ساعت 14:29

آغاز ثبت نام حج عمره در کردستان


مسئول ثبت نام و اعزام زائران حج و زیارت کردستان از ثبت نام حج عمره مفرده زائران در این استان خبر داد.


- هیوا شاه محمدنژاد، مسئول ثبت نام و اعزام زائران حج و زیارت کردستان به خبرنگار شبستان گفت: ثبت نام زائران حج عمره مفرده مرحله اول از امروز چهارشنبه 6آذر آغاز می شود و تا تکمیل ظرفیت هر یک از کاروان ها حداکثر تا ساعت 16 روز چهارشنبه 13 آذر به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.


وی افزود: اعزام متقاضیان دارای اولویت تشرف در دو مرحله است که مرحله اول گروه های اعزامی از نیمه دوم ماه صفر یعنی از تاریخ اول دی ماه سال جاری لغایت دهه سوم جمادی الاول تا 7فروردین سال جدید است و مرحله دوم گروه های اعزامی در دهه سوم جمادی الاول تاریخ 8 فروردین سال جدید تا دهه سوم شعبان تا 6 تیر سال 93 است.


این مقام مسئول تصریح کرد: جزییات گروه های مرحله دوم، به همراه ضوابط و شرایط ثبت نام مربوطه در بهمن ماه سال جاری اعلام می شود.


شاه محمدنژاد اظهار داشت: مشمولان تشرف مرحله اول عبارتند از دارندگان اولویت های 1 تا300 بانک ملت که در ثبت نام عمومی سال 1387 شرکت نموده و کارت ثبت نامی معتبر در دست دارند.


وی افزود: آن دسته از دارندگان قبوض قدیمی بانک ملی ثبت نامی که دارای فیش های تاتاریخ 5فرودین سال86هستند که برابر اطلاعیه ها و فراخوان سازمان نسبت به تبدیل قبوض خود به سپرده گذاری

آخرین مطالب:
کودک و همسرآزاری در صدر تماس های مردمی با اورژانس اجتماعی
سال تحصیلی کودکان کار در سکوت آغاز شد؛ هفت خوان موانع جذب کودکان کار در مدارس
استخدام شیراز  حسابدار
استخدام منشی آشنا به حسابداری
پاکسازی 100 غار گردشگری از زباله​ها
استخدام فروشگاه سنگ آنتیک پاسارگاد
استخدام منشی آشنا به کامپیوتر
گلچین تصادفات وحشتناک
آیا کاج گزینه مناسبی برای احداث طرح کمربند سبز است؟
استخدام های امروز  1 مهر 93

آغاز ثبت نام حج عمره در کردستان

آغاز ثبت نام حج عمره در کردستان