مطالب مرتبط:
سه شنبه، 5 آذر 1392 ساعت 10:42

شناسایی حدود 20 نقطه حادثه خیز در شهر قدس


رییس پلیس راهور شهرستان قدس از شناسایی حدود 20 نقطه حادثه خیز در مناطق مختلف این منطقه خبر داد و گفت: اقدامات جدی برای رفع این معضل باید انجام گیرد.


- ˈمنوچهر زمانپورˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: ابتدای بلوار مصلی، بلوار 45 متری کلهر، بلوار شورا ، خیابان شهید عالمی، ورودی شهر به سمت شهریار، میدان قدس و میدان امام حسین(ع) از جمله نقاط حادثه خیز هستند.


وی، وجود موانع و سرعت گیرهای غیرمجاز، کم بودن عرض خیابان، تکمیل نشدن تعریض معابر عمومی، عدم وجود تابلوهای هشدار دهنده، وجود واحدهای صنفی مزاحم و دوربرگردان های غیر استاندار را از جمله دلایل به وجود آمدن نقاط حادثه خیز اعلام کرد.


رییس پلیس شهرستان قدس از دستگاه های متولی تقاضا کرد: اقدامات و فعالیتهای جدی تری را برای رفع این نقاط حادثه خیر انجام دهند تا شاهد حوادث ناگوار برای شهروندان نباشیم.


زمانپور با اشاره به اینکه مشکلات و معضلات ترافیکی منطقه در نشست های شورای ترافیک شهرستان برای یافتن راه حل مطرح می شود، گفت: مسوولان اهتمام جدی تری به مصوبات این شورا داشته باشند و آنها را در موعد مقرر به اجرا درآورند.


وی به وجود ترافیک نسبتا سنگین در برخی از معابر عمومی شهرستان اشاره کرد و گفت: روان سازی تردد با مشارکت جدی شهروندان و همت مسوولان مربوطه میسر است تا

آخرین مطالب:
آغاز سال تحصیلی با 1 میلیون کلاس اولی
زنگ شکوفه ها در اهواز نواخته می شود
ماه مهر با هوای آلوده می‎ آید
معاون آموزش و پرورش البرز خبر داد: افزایش تعداد دانش آموزان اول ابتدایی در البرز
همایون امیرزاده خبر داد اجرای طرح کتاب و کتابخوانی در 20 مدرسه تهران
کتاب درسی هنرستانی ها توزیع شد
آغاز سال تحصیلی یک میلیون و238هزار کلاس اولی
دریافت پول نقد توسط رانندگان اتوبوس شهری تخلف است
آغاز ثبت نام کنکور سراسری از 19 بهمن/ برگزاری آزمون در هفته سوم خرداد
حدود 29 هزار کلاس اولی در استان کرمانشاه راهی مدرسه شدند

شناسایی حدود 20 نقطه حادثه خیز در شهر قدس

شناسایی حدود 20 نقطه حادثه خیز در شهر قدس