مطالب مرتبط:
دوشنبه، 4 آذر 1392 ساعت 15:35

چه کسانی گزارش100 روزه روحانی را نوشتند؟


نسخه نهایی گزارش 100 روزه اقتصادی رییس جمهور احتمالاً از زیر دست محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور، محمد باقر نوبخت معاون برنامه ریزی رییس جمهور و علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی دولت یازدهم گذشته است.


- "، با پایان 100 روز اول دولت یازدهم فردا شب (سه شنبه پنجم آذرماه) رییس جمهور گزارشی که از ابتدای آغاز به کار دولت تدبیر و امید قولش را به مردم داده و تأکید کرده بود این گزارش ها در دوره های 100 روزه ادامه پیدا می کند را با مردم در میان خواهد گذاشت.


وزرای کابینه یازدهم نیز از هفته قبل و در آستانه پایان 100 روز نخست دولت تدبیر و امید گزارش های خود را در این مدت به رییس جمهور تقدیم کردند و گزارش نهایی که قرار است فرداشب توسط رییس جمهور قرائت شود جمع بندی این گزارش هاست.


اما اینکه چه کسی ویرایش نهایی گزارش 100 روزه اقتصادی را انجام داده سوالی است که چند جواب بیشتر ندارد چراکه از بین افراد حاضر در تیم روحانی اسامی چند تن از مردان اقتصادی بیشتر از دیگران مشهود است و در برخی موارد تعدادی بعنوان مدیر اقتصادی دولت نیز مطرح هستند.


شنیده ها حاکی است که نسخه نهایی گزارش 100 روزه اقتصادی از زیر دست محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور، محمد باقر نوبخت معاون برنامه ریزی رییس جمهور و علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی دولت یازدهم گذشته است.


آخرین مطالب:
کیهان/ حسین شریعتمداری
امام جمعه برازجان خبر داد برگزاری جشن های دهه ولایت در تمام شهرها و بخش های دشتستان
جغرافیای تاریخی مصر در قرآن کریم و عهد عتیق
سخنرانی "مرتضی نبوی" در گردهمایی اصناف و بازاریان تهران
عکس/ صفحه اول روزنامه های امروز دوشنبه
تصاویر/ بازدید خاتمی از موزه صلح
دیدار روحانی با رهبر انقلاب درآستانه سفر به نیویورک
وقتی روزنامه ها از تعطیلی می ترسند
رییس شورای اداری چاروسا خواستار شد تمامی ادارات باید با آمارگیران کشاورزی همکاری کنند
استخدام نیرو جهت پخش تراکت

چه کسانی گزارش100 روزه روحانی را نوشتند؟

چه کسانی گزارش100 روزه روحانی را نوشتند؟