مطالب مرتبط:
دوشنبه، 4 آذر 1392 ساعت 14:35

چه کسانی گزارش100 روزه روحانی را نوشتند؟


نسخه نهایی گزارش 100 روزه اقتصادی رییس جمهور احتمالاً از زیر دست محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور، محمد باقر نوبخت معاون برنامه ریزی رییس جمهور و علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی دولت یازدهم گذشته است.


- "، با پایان 100 روز اول دولت یازدهم فردا شب (سه شنبه پنجم آذرماه) رییس جمهور گزارشی که از ابتدای آغاز به کار دولت تدبیر و امید قولش را به مردم داده و تأکید کرده بود این گزارش ها در دوره های 100 روزه ادامه پیدا می کند را با مردم در میان خواهد گذاشت.


وزرای کابینه یازدهم نیز از هفته قبل و در آستانه پایان 100 روز نخست دولت تدبیر و امید گزارش های خود را در این مدت به رییس جمهور تقدیم کردند و گزارش نهایی که قرار است فرداشب توسط رییس جمهور قرائت شود جمع بندی این گزارش هاست.


اما اینکه چه کسی ویرایش نهایی گزارش 100 روزه اقتصادی را انجام داده سوالی است که چند جواب بیشتر ندارد چراکه از بین افراد حاضر در تیم روحانی اسامی چند تن از مردان اقتصادی بیشتر از دیگران مشهود است و در برخی موارد تعدادی بعنوان مدیر اقتصادی دولت نیز مطرح هستند.


شنیده ها حاکی است که نسخه نهایی گزارش 100 روزه اقتصادی از زیر دست محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور، محمد باقر نوبخت معاون برنامه ریزی رییس جمهور و علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی دولت یازدهم گذشته است.


آخرین مطالب:
دادستان کل کشور: فرهنگ اصیل طبس احیا شود
دادستان کل کشور در جمع مردم طبس: امروز با جاهلیتی مدرن و اتوکشیده مواجهیم
آزادسازی 107 هکتار از اراضی ملی در چهارمحال و بختیاری
استخدام منشی آشنا به امور حسابداری
استخدام منشی آشنا به امور اداری ودفتری
رهبر معظم انقلاب در پیامی درگذشت همسر حجت الاسلام سعیدی را تسلیت گفتند
واکنش شمخانی به سخنگوی آمریکایی
اختلاف مصباح و هاشمی از نظر زیبا کلام
وضعیت افزایش حقوق فرهنگیان به روایت وزیر آموزش
استیضاح چیت چیان بعیداست

چه کسانی گزارش100 روزه روحانی را نوشتند؟

چه کسانی گزارش100 روزه روحانی را نوشتند؟