مطالب مرتبط:
یکشنبه، 24 شهریور 1392 ساعت 11:20

بیش 60 درصد کارکنان اداره راه و شهرسازی با ...


پیگیری مشکلات کارکنان قراردادی اداره راه و شهرسازی آذربایجان غربی درخواست یکی از مخاطبان اروم نیوز بود که طی تماسی با مدیر کل این اداره جریان را جویا شدیم.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازچندی پیش یکی از مخاطبان اروم نیوز در خواستی به شرح ذیل کرده بود: سلام کارکنان قراردادی اداره راه و شهرسازی آذربایجان غربی که از محل طرحهای عمرانی حقوق دریافت می کنند و تعداد انها حدود 500 نفر میباشد خود و خانواده شان دچار مشکلات شدید مالی و معیشتی هستند چرا که بطور مرتب حقوق دریافت میکنند به طور مثال از ابتدای تیر تا امروز ریالی دریافت نکرده اند و حقوق سه ماه اول امسال نیز بر اساس سال قبل پرداخت شده است و افزایش حقوق امسال یعنی افزایش 25 درصد پرداخت نشده و البته حق ماموریت و اضافه کاری هم از ابتدای سال 9 تا کنون که در شهریور 92 هستیم پرداخت نشده است.


خواهشمندیم پیگیری فرمایید.


خلیل محبت خواه، مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: بالای 60 درصد کارکنان اداره راه و شهرسازی آذربایجان غربی فارغ التحصیل رشته های غیرمرتبط با این اداره هستند، تمام این افراد قبلا با رانت جذب شده اند.


وی ادامه داد: این افراد باید در جایی مربوط به رشته تحصیلی خودشان مشغول شده تا حقوق، اضافه کاری و حق ماموریت خود را کامل و به موقع دریافت کنند.


آخرین مطالب:
تعمیر سالیانه واحدهای نیروگاه دز آغاز شد
استخدام جهت کار در شرکت آسانسور
بخشی از خط لوله 24 اینچ اصفهان- ری تعویض گردید
صدور مجوز فقط با معیارهای مصوب
راکب مرکب های اشرافی چه کسانی اند؟+تصاویر
فرانسه یک میلیارد دلار برای مبارزه با تغییرات آب وهوایی کمک می کند
استخدام شیراز  جوشکار
عضو هیئت رییسه اتاق تعاون اصفهان: احداث بندر خشک صرفه جویی در وقت و هزینه است
کشف نزدیک به نیم کیلو تریاک از یک بسته کارتنی در انبار ترمینال غرب
انگور بی دانه ارومیه کیلویی 10 هزار تومان +جدول

بیش 60 درصد کارکنان اداره راه و شهرسازی با ...

بیش 60 درصد کارکنان اداره راه و شهرسازی با ...