مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 21 شهریور 1392 ساعت 01:44

چرا باربی ها روی لوازم التحریر دانش آموزان ...


اگر توجه کرده باشید شهریورماه هرسال تب گیردادن به اشکال و عکس های لوازم التحریر همه را فرا می گیرد، از خبرنگاران تا کارشناسان امور فرهنگی، اما مهرماه که می آید همه فراموش می کنند تا سال بعد! - به نقل از افکارنیوز ، اگر توجه کرده باشید شهریورماه هرسال تب گیردادن به اشکال و عکس های لوازم التحریر همه را فرا می گیرد‎، از خبرنگاران تا کارشناسان امور فرهنگی، اما مهرماه که می آید همه فراموش می کنند تا سال بعد! شهریورماه هر سال همه به یاد لوازم التحریر می افتند! هرسال در آستانه آغاز سال تحصیلی والدین به همراه فرزندانشان برای خریدن لوازم التحریر اقدام می کنند، لوازمی که منقش به انواع تصاویر کارتونی و فیلم های غربی است و کمتر نشانی از فرهنگ و هنر ایرانی در آن ها هویداست اما به هرجهت اکثر دانش آموزان با چنین لوازمی راهی مدرسه می شوند.


حضور پر رنگ این شخصیت ها در بازار داغ کیف و لوازم التحریر مدارس، هر سال در حالی رخ می دهد که جای خالی شخصیت ها و الگوهای ایرانی و بومی در این عرصه از یک سو و انفعال و کم توجهی فضای فرهنگی و اجتماعی جامعه به آن از سوی دیگر، به یک امر بدیهی و عادی تبدیل شده است.


جای خالی طرح های بومی و ایرانی در لوازم التحریرها این در حالیست که این موضوع هر ساله از طریق رسانه های جمعی و کارشناسان فرهنگی و اجتماعی م

آخرین مطالب:
رصد مرز با بالن های مرزبانی+عکس
پاکسازی سواحل شهرستان لاهیجان از زباله های خشک
طرح جدید آموزش و پرورش برای اجرای مرخصی زایمان خاص معلمان
تکمیل مسکن مهر هشتگرد تا پایان سال راه اندازی آزمایشی مترو در سال جاری
2 گزینه احتمالی آموزش و پرورش استان ایلام
خودروهای پلاک - ع - باید مجوز طرح ترافیک بگیرند
میدان های تهران به زیر زمین می روند
فرماندار دشتستان خبر داد ممنوعیت ورود موتورسیکلت به مدارس دشتستان
ساماندهی نیروی انسانی اولویت وزارت آموزش و پرورش است
بقاع متبرکه استان اردبیل بهسازی می شود

چرا باربی ها روی لوازم التحریر دانش آموزان ...

چرا باربی ها روی لوازم التحریر دانش آموزان ...