مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 21 شهریور 1392 ساعت 01:44

چرا باربی ها روی لوازم التحریر دانش آموزان ...


اگر توجه کرده باشید شهریورماه هرسال تب گیردادن به اشکال و عکس های لوازم التحریر همه را فرا می گیرد، از خبرنگاران تا کارشناسان امور فرهنگی، اما مهرماه که می آید همه فراموش می کنند تا سال بعد! - به نقل از افکارنیوز ، اگر توجه کرده باشید شهریورماه هرسال تب گیردادن به اشکال و عکس های لوازم التحریر همه را فرا می گیرد‎، از خبرنگاران تا کارشناسان امور فرهنگی، اما مهرماه که می آید همه فراموش می کنند تا سال بعد! شهریورماه هر سال همه به یاد لوازم التحریر می افتند! هرسال در آستانه آغاز سال تحصیلی والدین به همراه فرزندانشان برای خریدن لوازم التحریر اقدام می کنند، لوازمی که منقش به انواع تصاویر کارتونی و فیلم های غربی است و کمتر نشانی از فرهنگ و هنر ایرانی در آن ها هویداست اما به هرجهت اکثر دانش آموزان با چنین لوازمی راهی مدرسه می شوند.


حضور پر رنگ این شخصیت ها در بازار داغ کیف و لوازم التحریر مدارس، هر سال در حالی رخ می دهد که جای خالی شخصیت ها و الگوهای ایرانی و بومی در این عرصه از یک سو و انفعال و کم توجهی فضای فرهنگی و اجتماعی جامعه به آن از سوی دیگر، به یک امر بدیهی و عادی تبدیل شده است.


جای خالی طرح های بومی و ایرانی در لوازم التحریرها این در حالیست که این موضوع هر ساله از طریق رسانه های جمعی و کارشناسان فرهنگی و اجتماعی م

آخرین مطالب:
احداث پارک ویژه معلولین و جانبازان در کرج
بازدید از موزه سیمای طبیعت و حیات وحش خراسان رضوی رایگان شد
آموزش مدل پاشندگی «های اسپلیت» در دانشگاه یزد
استخدام شهرداری های استان کرمانشاه سال 93 (استخدام جدید)
استخدام منشی جهت مطب دندانپزشکی
سرفه های سیاه عسلویه
آسم و تنگی نفس دستاورد شهرک های صنعتی سلفچگان قم برای مردم
آسم و تنگی نفس دستاورد شهرک های صنعتی سلفچگان قم برای مردم
آمادگی حمل ونقل عمومی پایتخت برای آغازسال تحصیلی
استخدام شهرداری های استان کهگیلویه و بویراحمد سال 93 (استخدام جدید)

چرا باربی ها روی لوازم التحریر دانش آموزان ...

چرا باربی ها روی لوازم التحریر دانش آموزان ...