مطالب مرتبط:
سه شنبه، 5 شهریور 1392 ساعت 14:48

افتتاح مرکز ناباروری رویش در تهران


مرکز درمانی ناباروری رویش با هدف ارائه روش های رایج باروری به زوج های جوان با حضور رییس جمعیت هلال احمر در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران افتتاح شد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار واحد مرکزی خبر، این مرکز که با همکاری پژوهشگاه رویان و سرمایه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال راه اندازی شده است، امکانات و تجهیزات موردنیاز برای انتخاب روش های رایج باروری از جمله آی یو آی ( شست و شو و تزریق مستقیم اسپرم به داخل رحم ) آی وی اف ( لقاح خارج از رحم ) و میکرواینجکشن ، انجماد جنین ، لاپاراسکوپی و واریکوسل وجود دارد.


رییس مرکز ناباروری رویش در خصوص توانمندی های این مرکز گفت: تمامی کارهای علمی و تخصصی در حوزه ناباروری با همکاری پژوهشگاه رویان انجام می شود و روزانه 50 نفر می توانند برای دریافت مشاوره در حوزه ناباروری به این مرکز مراجعه کنند.


حمید چوبینه افزود : سه اتاق عمل همزمان، بخش آنالیز اسپرم یعنی تخمک و اتاق انجماد جنین از دیگر بخش هایی است که در این مرکز به بیماران نابارور خدمات ارائه می کند.


وی به ایجاد بخش پی جی دی در این مرکز برای نمونه گیری از بیماران اشاره کرد و گفت : در این بخش امکان تشخیص بیماری های ژنتیکی قبل از انتقال جنین وجود دارد.


آخرین مطالب:
تمدید مهلت تنفس سهیلات گیرندگان از صندوق توسعه
35 سال نشر کشور در یک لوح فشرده
مرغ گران شد
رعایت ارزش ها زیر چتر رقابت یک چالش مهم است
توصیه به سهامداران کم تجربه بورس
واردات خودروهای لوکس محدود می شود
نرخ شبانه دلار،سکه و طلا در دهم شهریور
اجرای سد پارسیان نیازمند 400 میلیارد تومان اعتبار
ماموریت های جدید اقتصادی دولت به ظریف
واردات خودروهای لوکس محدود می شود

افتتاح مرکز ناباروری رویش در تهران

افتتاح مرکز ناباروری رویش در تهران