جام جهانی
مطالب مرتبط:
سه شنبه، 5 شهریور 1392 ساعت 14:48

افتتاح مرکز ناباروری رویش در تهران


مرکز درمانی ناباروری رویش با هدف ارائه روش های رایج باروری به زوج های جوان با حضور رییس جمعیت هلال احمر در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران افتتاح شد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار واحد مرکزی خبر، این مرکز که با همکاری پژوهشگاه رویان و سرمایه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال راه اندازی شده است، امکانات و تجهیزات موردنیاز برای انتخاب روش های رایج باروری از جمله آی یو آی ( شست و شو و تزریق مستقیم اسپرم به داخل رحم ) آی وی اف ( لقاح خارج از رحم ) و میکرواینجکشن ، انجماد جنین ، لاپاراسکوپی و واریکوسل وجود دارد.


رییس مرکز ناباروری رویش در خصوص توانمندی های این مرکز گفت: تمامی کارهای علمی و تخصصی در حوزه ناباروری با همکاری پژوهشگاه رویان انجام می شود و روزانه 50 نفر می توانند برای دریافت مشاوره در حوزه ناباروری به این مرکز مراجعه کنند.


حمید چوبینه افزود : سه اتاق عمل همزمان، بخش آنالیز اسپرم یعنی تخمک و اتاق انجماد جنین از دیگر بخش هایی است که در این مرکز به بیماران نابارور خدمات ارائه می کند.


وی به ایجاد بخش پی جی دی در این مرکز برای نمونه گیری از بیماران اشاره کرد و گفت : در این بخش امکان تشخیص بیماری های ژنتیکی قبل از انتقال جنین وجود دارد.


آخرین مطالب:
چگونگی مهار تورم در بازار مسکن
صادرات سوآپ نفتی توجیه اقتصادی دارد/هدایت صنایع داخلی به سمت توسعه خودکفایی
عدم کنترل علف های هرز عاملی برای مهیّا شدن بروز بیماری در نهالستان
کاهش بهای نفت در بازار آسیا
جابجایی 48 میلیون تن کالا در بنادر کشور
مدیر نشر علوم دانشگاهی: منابع کمک درسی کوچکترین ارتباطی با علم آموزی ندارند/ لزوم برنامه ریزی برای تدوین سیاست های آموزشی
حمله وحشیانه به گردشگران در شمال
ربایکوف: ایران همچنان با 1+5 در تماس است
فرماندار فیروزکوه: توسعه کشاورزی در رأس امور توسعه پایدار است
پرفروش ترین گوشی های دنیا کدامند

افتتاح مرکز ناباروری رویش در تهران

افتتاح مرکز ناباروری رویش در تهران