جام جهانی
مطالب مرتبط:
سه شنبه، 5 شهریور 1392 ساعت 14:48

افتتاح مرکز ناباروری رویش در تهران


مرکز درمانی ناباروری رویش با هدف ارائه روش های رایج باروری به زوج های جوان با حضور رییس جمعیت هلال احمر در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران افتتاح شد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار واحد مرکزی خبر، این مرکز که با همکاری پژوهشگاه رویان و سرمایه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال راه اندازی شده است، امکانات و تجهیزات موردنیاز برای انتخاب روش های رایج باروری از جمله آی یو آی ( شست و شو و تزریق مستقیم اسپرم به داخل رحم ) آی وی اف ( لقاح خارج از رحم ) و میکرواینجکشن ، انجماد جنین ، لاپاراسکوپی و واریکوسل وجود دارد.


رییس مرکز ناباروری رویش در خصوص توانمندی های این مرکز گفت: تمامی کارهای علمی و تخصصی در حوزه ناباروری با همکاری پژوهشگاه رویان انجام می شود و روزانه 50 نفر می توانند برای دریافت مشاوره در حوزه ناباروری به این مرکز مراجعه کنند.


حمید چوبینه افزود : سه اتاق عمل همزمان، بخش آنالیز اسپرم یعنی تخمک و اتاق انجماد جنین از دیگر بخش هایی است که در این مرکز به بیماران نابارور خدمات ارائه می کند.


وی به ایجاد بخش پی جی دی در این مرکز برای نمونه گیری از بیماران اشاره کرد و گفت : در این بخش امکان تشخیص بیماری های ژنتیکی قبل از انتقال جنین وجود دارد.


آخرین مطالب:
احتمال بازگشت بن نقدی به فیش های حقوق
صادرات یک میلیون دلاری صنایع دستی کرمانشاه
قیمت کود تغییر نکرده است/مصرف سم ما کمتر از متوسط جهانی است
ایران خودرو سود تقسیم نکرد
متقاضیان نسبت به تکمیل فرم نظرسنجی تغییر پروژه اقدام کنند
ورود به موضوع قیمت گذاری خودرو واسطه گری را دامن می زند
دادستانی تهران با قیمت فروش باشگاه راه آهن مخالفت کرد
خبر خوش برای معلمان نمونه کشوری
بیمه سفر تابستانی راهی بازار شد
اجرای طرح انتخاب رویایی در باشگاه مشتریان بانک ملت

افتتاح مرکز ناباروری رویش در تهران

افتتاح مرکز ناباروری رویش در تهران