مطالب مرتبط:
سه شنبه، 15 مرداد 1392 ساعت 15:24

چه کسی شهردار تهران میشود؟


گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم .


.


.


- گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم شهر تهران با دقت به بررسی این موارد بپردازند.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنو به نقل از ایلنا؛ احمد دنیا مالی منتخب مردم در دوره چهارم شورای شهر تهران گفت: اعضای اصلاح طلب دور چهارم شورا بر ریاست احمد مسجدجامعی در دور چهارم شورا ها به اشتراک نظر رسیده اند.


"احمد دنیامالی" ، درباره رایزنی های شهردار توسط حزب اصلاح طلب اظهار کرد: گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم شهر تهران با دقت به بررسی این موارد بپردازند.


آخرین مطالب:
ورود شیعیان یمن به حاکمیت پس از نیم قرن و رشد داعشی ها
حادثه رانندگی در اراک یک کشته بر جای گذاشت
کنگره ستارگان خیبر با حضور "مهدی چمران"
مدارس با توسعه مشارکت همه جانبه اولیای دانش آموزان موفق تر است
شش نصیحت حکیمانه از امیر المومنین علیه السلام
آیت الله آدینه وند از علمای برجسته لرستان دارفانی را وداع گفت
نمایشگاه 20 هزار متر مربعی یاد یاران امروز در بوستان لاله افتتاح می شود
چهار واژگونی خودرو در جاده های سمنان در یک روز
دبیر حزب موتلفه استان همدان: افراطیون خود را زیر سایه اعتدال مخفی کرده اند
گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اینچئون عربی در ووشو هشتم شد

چه کسی شهردار تهران میشود؟

چه کسی شهردار تهران میشود؟