مطالب مرتبط:
سه شنبه، 15 مرداد 1392 ساعت 15:24

چه کسی شهردار تهران میشود؟


گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم .


.


.


- گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم شهر تهران با دقت به بررسی این موارد بپردازند.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنو به نقل از ایلنا؛ احمد دنیا مالی منتخب مردم در دوره چهارم شورای شهر تهران گفت: اعضای اصلاح طلب دور چهارم شورا بر ریاست احمد مسجدجامعی در دور چهارم شورا ها به اشتراک نظر رسیده اند.


"احمد دنیامالی" ، درباره رایزنی های شهردار توسط حزب اصلاح طلب اظهار کرد: گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم شهر تهران با دقت به بررسی این موارد بپردازند.


آخرین مطالب:
وزیر علوم عزل شد
30 کارگر ساخت بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند 4 ماه حقوق نگرفته اند
اولین واکنش به عدم رای اعتماد به فرجی دانا
مجلس «فرجی دانا» را برکنار کرد
رشته های هاشمی وخاتمی پنبه شد/چگونه مجلس به شانتاژ بی بی سی و صدای آمریکا رای منفی داد؟
چرا مدیران گردشگری به ویژگی های محیطی مقصد توجهی نمی کنند؟
طریقه خواندن نافله صبح
2200 واحد مسکن برای جامعه ایثارگری لرستان احداث می شود
علم زبان مشترک بین ملت هاست
امضای تفاهم نامه بین وزارت کشور و مرکز تحقیقات راهبردی و دفاعی

چه کسی شهردار تهران میشود؟

چه کسی شهردار تهران میشود؟