مطالب مرتبط:
سه شنبه، 15 مرداد 1392 ساعت 14:24

چه کسی شهردار تهران میشود؟


گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم .


.


.


- گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم شهر تهران با دقت به بررسی این موارد بپردازند.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنو به نقل از ایلنا؛ احمد دنیا مالی منتخب مردم در دوره چهارم شورای شهر تهران گفت: اعضای اصلاح طلب دور چهارم شورا بر ریاست احمد مسجدجامعی در دور چهارم شورا ها به اشتراک نظر رسیده اند.


"احمد دنیامالی" ، درباره رایزنی های شهردار توسط حزب اصلاح طلب اظهار کرد: گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم شهر تهران با دقت به بررسی این موارد بپردازند.


آخرین مطالب:
نخستین های دفاع مقدس؛ از اولین خبرنگار تا اولین فرمانده
شعر دفاع مقدس؛ تجلی حماسه و عرفان
ترقی: کمیته سیاسی جامعه روحانیت راهبردی برای وحدت همه سلایق اصولگرایی است
راه ندازی سایت خانه مسافر وبازدید رایگان از موزه ها در روز جهانی گردشگری
40 درصد گردشگران در پی بازدید از جاذبه های جنگ
تخلف هر نهادی برای ساخت وساز غیرمجاز در حریم دریا پیگرد قانونی دارد
آخرین خبر از وضعیت مهدی کروبی
می پرسند چرا در همه جای دنیا برنامه داری غیر از زادگاهت، ایران؟
آمریکا و صهیونیست عامل تفرقه میان مسلمانان/وحدت مسلمانان موجب رسوایی دشمن می شود
تلاش برای گسترش حلقه های علمی بین کشورهای اسلامی

چه کسی شهردار تهران میشود؟

چه کسی شهردار تهران میشود؟