مطالب مرتبط:
سه شنبه، 15 مرداد 1392 ساعت 14:24

چه کسی شهردار تهران میشود؟


گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم .


.


.


- گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم شهر تهران با دقت به بررسی این موارد بپردازند.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنو به نقل از ایلنا؛ احمد دنیا مالی منتخب مردم در دوره چهارم شورای شهر تهران گفت: اعضای اصلاح طلب دور چهارم شورا بر ریاست احمد مسجدجامعی در دور چهارم شورا ها به اشتراک نظر رسیده اند.


"احمد دنیامالی" ، درباره رایزنی های شهردار توسط حزب اصلاح طلب اظهار کرد: گزینه های متعددی برای کاندیداهای شهرداری آینده مطرح است می توان به افرادی همچون محمدباقر قالیباف، محسن هاشمی، عارف، رستم قاسمی، فتاح، مهرعلی زاده و عبدالعلی زاده اشاره کرد که این افراد هرکدام دارای تجربیات مدیریتی زیادی هستند که باید شورای دور چهارم شهر تهران با دقت به بررسی این موارد بپردازند.


آخرین مطالب:
نشست بررسی نوآوری های کلامی علامه طباطبایی برگزار می شود
چرا هفتمین ماه سال را «مهر» می نامیم؟
پاک سازی کانال های اطلاعاتی از صهیونیست ها؛ راه نجات مقامات آمریکایی
چشمک اصلاح طلبان به "مطهری"/ لابی اخلاقی اصولگرایان برای "چمران"/ زیباکلام در راه اوین
نگاهی به روزنامه رسالت
نخبگان احزاب سیاسی در حل مشکلات جامعه همکاری کنند
به تعویق افتادن جلسه دولت و مجلس
برترین سازه های سال انتخاب می شود
استخدام دیپلم و فوق دیپلم فنی
تکذیبیه ظریف تکذیب شد

چه کسی شهردار تهران میشود؟

چه کسی شهردار تهران میشود؟