مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 22 خرداد 1392 ساعت 18:37

تصاویرزنان گرفتاردرچنگال شهوت وجهل+گزارش


به گزارش سایت قطره و به نقل ازملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران، اخیراً در شبکه های اجتماعی تصاویر و خبرهایی منتشر می شود که حاکی از آن است که زنانی که فریب دروغ های مفتی های وهابی را خورده و به جهاد نکاح(!) در سوریه رفته اند و هر روز به همبستری یکی از تروریست ها برای .


.


.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران، اخیراً در شبکه های اجتماعی تصاویر و خبرهایی منتشر می شود که حاکی از آن است که زنانی که فریب دروغ های مفتی های وهابی را خورده و به جهاد نکاح(!) در سوریه رفته اند و هر روز به همبستری یکی از تروریست ها برای شهوت رانی درمی آیند نوزادانی به وجود آمده اند که به محض زایمان مادران شان دفن می شوند و یا بدون هیچ مسؤولیتی در میان خرابه ای رها می شوند تا بمیرند.


این نوزادان که حاصل ازدواج های زنان فریب خورده با تروریست های سوریه هستند اصلاً مشخص نیست متعلق به چه کسی است چون این زنان که برای جهاد نکاح به سوریه رفته اند روزانه توسط تروریست ها مورد سوءاستفاده جنسی قرار می گیرند و موازین شرع را رعایت نمی کنند و فقط برای هوس رانی تروریست ها آماده هر کاری هستند و خودشان را با کمترین بها در اختیار تروریست ها قرار می دهند.


این نوزادها که حاصل ازدواج های زنان بی بند و بار و و مردان شهوت ران هستند پس از چند روز که شکل گرفته اند سقط می شوند و همچون تکه

آخرین مطالب:
مسئول فلسطینی، نتانیاهو را به بازی با واقعیت ها متهم کرد
تکمیلی / حملات در بخش های شیعه نشین بغداد 25 کشته بر جا گذاشت
ناگفته‎هایی از پشت پرده‎ی شبکه‎ی اجتماعی "ضد فیسبوک"
مشاور اوباما: افغانستان و آمریکا فردا قرارداد امنیتی امضا می کنند
هدیه زن سعودی به همسرش(عکس)
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین؛ 30درصد صهیونیستها به دنبال مهاجرتند
استفاده داعش از گازهای سمی و شیمیایی
هدیه خاص پوتین به روحانی +عکس
داعش 20 سرباز ترکیه ای در سوریه را به گروگان گرفت
استفاده داعش از گازهای سمی و شیمیایی

تصاویرزنان گرفتاردرچنگال شهوت وجهل+گزارش

تصاویرزنان گرفتاردرچنگال شهوت وجهل+گزارش