جام جهانی
مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 22 خرداد 1392 ساعت 19:37

تصاویرزنان گرفتاردرچنگال شهوت وجهل+گزارش


به گزارش سایت قطره و به نقل ازملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران، اخیراً در شبکه های اجتماعی تصاویر و خبرهایی منتشر می شود که حاکی از آن است که زنانی که فریب دروغ های مفتی های وهابی را خورده و به جهاد نکاح(!) در سوریه رفته اند و هر روز به همبستری یکی از تروریست ها برای .


.


.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران، اخیراً در شبکه های اجتماعی تصاویر و خبرهایی منتشر می شود که حاکی از آن است که زنانی که فریب دروغ های مفتی های وهابی را خورده و به جهاد نکاح(!) در سوریه رفته اند و هر روز به همبستری یکی از تروریست ها برای شهوت رانی درمی آیند نوزادانی به وجود آمده اند که به محض زایمان مادران شان دفن می شوند و یا بدون هیچ مسؤولیتی در میان خرابه ای رها می شوند تا بمیرند.


این نوزادان که حاصل ازدواج های زنان فریب خورده با تروریست های سوریه هستند اصلاً مشخص نیست متعلق به چه کسی است چون این زنان که برای جهاد نکاح به سوریه رفته اند روزانه توسط تروریست ها مورد سوءاستفاده جنسی قرار می گیرند و موازین شرع را رعایت نمی کنند و فقط برای هوس رانی تروریست ها آماده هر کاری هستند و خودشان را با کمترین بها در اختیار تروریست ها قرار می دهند.


این نوزادها که حاصل ازدواج های زنان بی بند و بار و و مردان شهوت ران هستند پس از چند روز که شکل گرفته اند سقط می شوند و همچون تکه

آخرین مطالب:
وب سایت موساد هک شد
"گردان های موصل" شکار عناصر داعش را آغاز کرد
انفجار دراوکراین باورودبازرسان به محل سقوط هواپیما
ائتلاف "الحل و کردستان" خواهان تشکیل دولت عراق نیستند
یک چهارم کشته شدگان در غزه کودک هستند
اصابت دو موشک دیگر به تل آویو / آژیرهای خطر در تل آویو به صدا در آمد
هدیه"لشگرطلایی"عراق به داعش؟!+عکس
مذاکرات هسته ای ایران در نشست وزاری خارجه سازمان شانگهای بررسی می شود
عراقچی: هنوز هیچ توافقی در هیچ یک از موضوعات مورد مذاکره به دست نیامده است
ادامه سیاست تحریم علیه مسکو اتحادیه اروپا محدودیت هایی علیه بازار سرمایه 5 بانک روسی وضع کرد

تصاویرزنان گرفتاردرچنگال شهوت وجهل+گزارش

تصاویرزنان گرفتاردرچنگال شهوت وجهل+گزارش