جام جهانی
مطالب مرتبط:
دوشنبه، 6 خرداد 1392 ساعت 23:45

دولت تدبیر و امید از نگاه حسن روحانی


حسن روحانی در پاسخ به وسالی درباره دولت تدبیر وامید گفت: ریشه همه این مشکلات و بخش های دیگر به مدیریت و کارآمدی دولت باز می گردد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازشبکه اطلاع رسانی دانا"، این نامزد ریاست جمهوری یازدهم با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری، در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چرا شعار تدبیر و امید را برای دولت خود نام گذاری کرده اید و برای حل مشکلاتی که در حوزه های اقتصادی و تورم چه برنامه ای دارید، گفت: ریشه همه این مشکلات و بخش های دیگر به مدیریت و کارآمدی دولت باز می گردد.


وی بر همین اساس به نحله های مختلف در بحث اقتصاد اشاره و تصریح کرد: یک نحله معتقد است که دولت باید پروژه اجرا کند؛ نحله دیگر معتقد است که باید اعتبارات را تقسیم و هر وقت لازم دید دست به جیب بانک ها ببرد.


روحانی در ادامه به نحله دیگری اشاره کرد که به دنبال خصوصی سازی است و اظهار داشت: نحله چهارم نیز بر این باور است که وظیفه اصلی دولت این است که محیط کسب و کار را آماده کند چرا که اگر محیط کسب و کار بهبود یافت، زمانی است که تولید رونق می یابد و بخش صنعت، کشاورزی و خدمات فعال می شود.


این نامزد ریاست جمهوری یازدهم با تأکید بر اینکه موانع تولید با یک تدبیر قابل حل و فصل است، افزود: برخی موارد در کوتاه مدت و بخشی نیز به بلندمدت باز می گردد.


آخرین مطالب:
روحانی از حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد
ابلاغ آیین نامه چگونگی ایجاد مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی
هیچ نقطه ای در رژیم صهیونیستی امن نیست
یک برداشت کوتاه از یک آیه قرآن؛ پیروی از رسول خدا +فیلم
استخدام شهر بندرعباس  هفته اول مرداد 93
دیدار فعالان فرهنگ و هنر با رییس جمهور
جدول الگوی مصرف آب و برق اماکن دینی و مذهبی ابلاغ شد +سند
ابلاغ آیین نامه چگونگی ایجاد مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی
احمدی نژاد در راهپیمایی روز قدس/ عکس
مشاور فرهنگی دفتر رهبر انقلاب از حوزه علمیه امیرالمومنین رشت بازدیدکرد

دولت تدبیر و امید از نگاه حسن روحانی

دولت تدبیر و امید از نگاه حسن روحانی