مطالب مرتبط:
دوشنبه، 6 خرداد 1392 ساعت 23:45

دولت تدبیر و امید از نگاه حسن روحانی


حسن روحانی در پاسخ به وسالی درباره دولت تدبیر وامید گفت: ریشه همه این مشکلات و بخش های دیگر به مدیریت و کارآمدی دولت باز می گردد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازشبکه اطلاع رسانی دانا"، این نامزد ریاست جمهوری یازدهم با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری، در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چرا شعار تدبیر و امید را برای دولت خود نام گذاری کرده اید و برای حل مشکلاتی که در حوزه های اقتصادی و تورم چه برنامه ای دارید، گفت: ریشه همه این مشکلات و بخش های دیگر به مدیریت و کارآمدی دولت باز می گردد.


وی بر همین اساس به نحله های مختلف در بحث اقتصاد اشاره و تصریح کرد: یک نحله معتقد است که دولت باید پروژه اجرا کند؛ نحله دیگر معتقد است که باید اعتبارات را تقسیم و هر وقت لازم دید دست به جیب بانک ها ببرد.


روحانی در ادامه به نحله دیگری اشاره کرد که به دنبال خصوصی سازی است و اظهار داشت: نحله چهارم نیز بر این باور است که وظیفه اصلی دولت این است که محیط کسب و کار را آماده کند چرا که اگر محیط کسب و کار بهبود یافت، زمانی است که تولید رونق می یابد و بخش صنعت، کشاورزی و خدمات فعال می شود.


این نامزد ریاست جمهوری یازدهم با تأکید بر اینکه موانع تولید با یک تدبیر قابل حل و فصل است، افزود: برخی موارد در کوتاه مدت و بخشی نیز به بلندمدت باز می گردد.


آخرین مطالب:
امام صادق از نگاه علمای اهل سنت / شأن امام صادق در کلام بنیانگذار انقلاب+صوت و فیلم
شیرزاد: توقع بیشتری از مجلس اصولگرا نبود‍!
چرا روحانی به جلسه استیضاح نرفت؟
کشف فسیل عجیب ترین کرم تاریخ+عکس
دولت تریبون مناسبی برای بیان خدمات و دستاوردها ندارد
مرکز هم اندیشی توسعه کردستان راه اندازی شد
سفیرفلسطین:رابطه مابا ایران قلبی است
کارگزاران دولت بستر فعالیت های فرهنگی را فراهم کنند
افتخارآفرینی سربازان کردستانی در مسابقات سراسری قرآن کریم
نیامدن روحانی به مجلس؛ جدیدترین بهانه اصلاح طلبان برای گلایه از رییس جمهور

دولت تدبیر و امید از نگاه حسن روحانی

دولت تدبیر و امید از نگاه حسن روحانی