مطالب مرتبط:
شنبه، 28 اردیبهشت 1392 ساعت 15:10

هاشمی رفسنجانی رد صلاحیت شد


محسن هاشمی رفسنجانی از سوی هیات نظارت استان تهران رد صلاحیت شد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار سیاسی "ندای انقلاب""، محسن هاشمی رفسنجانی بهرمانی که در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کرده است، بعد از رد صلاحیت از سوی هیات اجرایی استان تهران صبح امروز از سوی هیات نظارت استان تهران نیز مجوز حضور در انتخابات شورای شهر را نگرفت.


محسن هاشمی در همین راستا در گفت و گو با خبرنگار ما گفت که بنده شنیده ام که در هیات نظارت صلاحیتم تایید شده و اما خبر دقیقی در این خصوص ندارم.


گفتنی است محسن هاشمی مشمول بند د و ج احراز صلاحیت ها از سوی هیات اجرایی شناخت شده بود که به همین دلیل یعنی عدم التزام به ولایت مطلقه فقیه و عدم اعتقاد به قانون اساسی از سوی هیات نظارت استان تهران نیز رد صلاحیت شد.


بر اساس قانون انتخابات شورای شهر هیأت های اجرایی پس از پایان زمان نام نویسی، موظفند بنا بر ماده 46 قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و به منظور احراز شرایط یاد شده در ماده 26 و 29 قانون مذکور از مراجع ذی ربط استعلام کنند و این مراجع نیز باید تا ده روز از تاریخ وصول استعلام، نسبت به موارد استعلام کتباً پاسخ دهند.


بنا به ماده 48 قانون انتخابات شوراهای اسلامی، نظر هیأت های اجرایی بخش و شهر و شهرستان، مبنی بر تأیید صلاحیت داوطلبان با تأیید هیأت های نظارت ش

آخرین مطالب:
تصاویر/ صفحه اول روزنامه های شنبه
قالیباف، کار خانم ها را ساماندهی کرد
بهره گیری از زمین های قابل کشت برای توسعه کشاورزی ضروری است
1800 مهندس و معمار یزدی به عراق اعزام شدند/ مشارکت در ساخت بزرگترین صحن نجف اشرف
پادشاه اعضای مجلس قانونگذاری تایلند را تأیید کرد
آموزش 120 نفر در طرح پیام آوران ایثار بنیاد شهید استان بوشهر
بوشهر به عنوان آلبوم توسعه کشور و حتی کشورهای همسایه قلمداد می شود
قولی که جنتی از هاشمی گرفت
عاملان تخریب باغهای تهران زیر ذره بین شورای شهر
فرق "تحویلدار و تحصیلدار" چیست؟

هاشمی رفسنجانی رد صلاحیت شد

هاشمی رفسنجانی رد صلاحیت شد