مطالب مرتبط:
شنبه، 28 اردیبهشت 1392 ساعت 15:10

هاشمی رفسنجانی رد صلاحیت شد


محسن هاشمی رفسنجانی از سوی هیات نظارت استان تهران رد صلاحیت شد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار سیاسی "ندای انقلاب""، محسن هاشمی رفسنجانی بهرمانی که در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کرده است، بعد از رد صلاحیت از سوی هیات اجرایی استان تهران صبح امروز از سوی هیات نظارت استان تهران نیز مجوز حضور در انتخابات شورای شهر را نگرفت.


محسن هاشمی در همین راستا در گفت و گو با خبرنگار ما گفت که بنده شنیده ام که در هیات نظارت صلاحیتم تایید شده و اما خبر دقیقی در این خصوص ندارم.


گفتنی است محسن هاشمی مشمول بند د و ج احراز صلاحیت ها از سوی هیات اجرایی شناخت شده بود که به همین دلیل یعنی عدم التزام به ولایت مطلقه فقیه و عدم اعتقاد به قانون اساسی از سوی هیات نظارت استان تهران نیز رد صلاحیت شد.


بر اساس قانون انتخابات شورای شهر هیأت های اجرایی پس از پایان زمان نام نویسی، موظفند بنا بر ماده 46 قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و به منظور احراز شرایط یاد شده در ماده 26 و 29 قانون مذکور از مراجع ذی ربط استعلام کنند و این مراجع نیز باید تا ده روز از تاریخ وصول استعلام، نسبت به موارد استعلام کتباً پاسخ دهند.


بنا به ماده 48 قانون انتخابات شوراهای اسلامی، نظر هیأت های اجرایی بخش و شهر و شهرستان، مبنی بر تأیید صلاحیت داوطلبان با تأیید هیأت های نظارت ش

آخرین مطالب:
دزدان خوشمزه جوانی را بشناسید
تقدیر از تعدادی از جانبازان بالای 70 درصد هشت سال دفاع مقدس
«شهرستانی» و «کچوییان» سخنرانان روز نخست گردهمایی فعالان تحول در علوم انسانی
استخدام حسابدار مجرب
همایش تجلیل از جانبازان شیمیایی شهرستان فومن برگزار می شود
مجوز امر به معروف و تذکر لسانی ما قرآن است
ائمه جماعات همدان به 800 مدرسه اعزام می‎شوند
مجوز امر به معروف و تذکر لسانی ما قرآن است
شهید «علی هاشمی» فرمانده ای که حاضر نشد قرارگاهش را از خط مقدم، منتقل کند
جهانگیری:بحران آب جدی است، مردم صرفه جویی کنند

هاشمی رفسنجانی رد صلاحیت شد

هاشمی رفسنجانی رد صلاحیت شد