جام جهانی
مطالب مرتبط:
یکشنبه، 15 اردیبهشت 1392 ساعت 14:27

بانک مهراقتصاد در قالب طرح «شمیم مهر» وام ...


معاون اعتبارات و تجهیز منابع بانک مهر اقتصاد از پرداخت تسهیلات در قالب طرح «شمیم مهر» از محل سپرده های سرمایه گذاری در این بانک خبر داد.


- بانکیا: معاون اعتبارات و تجهیز منابع بانک مهر اقتصاد از پرداخت تسهیلات در قالب طرح شمیم مهر از محل سپرده های سرمایه گذاری در این بانک خبر داد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازبانکداری ایران (بانکیا) حمید رضا نجف پور کردی- معاون اعتبارات و تجهیز منابع بانک- با تاکید بر لزوم پاسخگویی به نیاز سپرده گذاران و تنوع بخشی به محصولات و خدمات گفت: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری(مدظله) در راستای خلق حماسه اقتصادی کارشناسان اداره طراحی و توسعه محصولات بانک پس از انجام مطالعات و تحقیقات میدانی، و تجزیه و تحلیل اطلاعات، طرح سپرده سرمایه گذاری شمیم مهر را در حوزه های مشارکت، سرمایه در گردش و یا خرید های سرمایه ای عملیاتی کردند.


وی در خصوص ویژگی های این طرح گفت: در طرح سپرده سرمایه گذاری شمیم مهر مشتریانی دارای سپرده های سرمایه گذاری که در حال انجام فعالیت های اقتصادی در مراکز و بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ می باشند می توانند برای توسعه فعالیت اقتصادی خود از محل اعتبار سپرده خویش اقدام به دریافت تسهیلات مشارکتی کنند.


آخرین مطالب:
تامین بیش از 40 درصد برق کشورهای شمالی آفریقا با "انرژی تجدیدپذیر"
صنعت گردشگری و نقش آن در توسعه اقتصاد ملی
برگ سبزی از "شبکه بازار"
استخدام کارشناس و فروشنده در تهران
وزیر ورزش و جوانان خبر داد وجود 3 هزار و 300 پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور
افزایش صادرات سوخت کثیف توسط آمریکا
چینی ها پابه پای سامسونگ و اپل؛هواوی می تازد
درآمد 125 میلیون دلاری القاعده از رهاسازی گروگانها
«مرخصی اجباری» یک شهید ثبت شد
مسافرت 20 ساعته در ترافیک جاده چالوس

بانک مهراقتصاد در قالب طرح «شمیم مهر» وام ...

بانک مهراقتصاد در قالب طرح «شمیم مهر» وام ...