مطالب مرتبط:
یکشنبه، 15 اردیبهشت 1392 ساعت 14:27

بانک مهراقتصاد در قالب طرح «شمیم مهر» وام ...


معاون اعتبارات و تجهیز منابع بانک مهر اقتصاد از پرداخت تسهیلات در قالب طرح «شمیم مهر» از محل سپرده های سرمایه گذاری در این بانک خبر داد.


- بانکیا: معاون اعتبارات و تجهیز منابع بانک مهر اقتصاد از پرداخت تسهیلات در قالب طرح شمیم مهر از محل سپرده های سرمایه گذاری در این بانک خبر داد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازبانکداری ایران (بانکیا) حمید رضا نجف پور کردی- معاون اعتبارات و تجهیز منابع بانک- با تاکید بر لزوم پاسخگویی به نیاز سپرده گذاران و تنوع بخشی به محصولات و خدمات گفت: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری(مدظله) در راستای خلق حماسه اقتصادی کارشناسان اداره طراحی و توسعه محصولات بانک پس از انجام مطالعات و تحقیقات میدانی، و تجزیه و تحلیل اطلاعات، طرح سپرده سرمایه گذاری شمیم مهر را در حوزه های مشارکت، سرمایه در گردش و یا خرید های سرمایه ای عملیاتی کردند.


وی در خصوص ویژگی های این طرح گفت: در طرح سپرده سرمایه گذاری شمیم مهر مشتریانی دارای سپرده های سرمایه گذاری که در حال انجام فعالیت های اقتصادی در مراکز و بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ می باشند می توانند برای توسعه فعالیت اقتصادی خود از محل اعتبار سپرده خویش اقدام به دریافت تسهیلات مشارکتی کنند.


آخرین مطالب:
مهم ترین عامل کاهش قیمت سکه
نفس های ارگ بهارستان به شماره افتاد/ افزایش نگرانی ها از تخریب میراث 230 ساله
ایجاد تعاونی های ویژه زنان در کشور/ برندسازی برای شبکه تعاون
دومین طرح تلمبه ذخیره ای کشور در رودبار کد اجرایی گرفت
صادرات سیب آباده فارس به نقاط مختلف کشور
استخدام یک فروشگاه زنجیره ای معتبر
استخدام بازاریاب مویرگی
استخدام حسابدار و مهندسین و مدیران فروش در یزد
پایان رکود مسکن در ماه آخر تابستان؟+قیمت
شاخص باسوادی در آذربایجان غربی 89.5 درصد است

بانک مهراقتصاد در قالب طرح «شمیم مهر» وام ...

بانک مهراقتصاد در قالب طرح «شمیم مهر» وام ...