جام جهانی
مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 9 آذر 1391 ساعت 12:55

نماد ریل گستر در باتلاق ارزی


مدیر عامل شرکت نماد ریل گستردر رابطه با مشکلات اقتصادی شرکت گفت: در حال حاضر با توجه به مشکلات اقتصادی وارزی بدون حمایت دولت، ادامه فعالیت شرکت های حمل ونقل ریلی توجیه اقتصادی ندارد.


- مسعود زحمتکش در گفت وگو با"دنیای صنعت" گفت:در سال 90 ما تعداد 10 دستگاه لوکوموتیو باری به قیمت 15هزار یورو با ارز 1500 تومانی از چین وارد کردیم که 30درصد هزینه را شرکت ما پرداخت کرد و70 درصد دیگر ارز مورد نیاز را از بانک گرفتیم ،اما الان که هنگام باز پرداخت ارز رسیده دولت از ما ارز آزاد می خواهد، که ما توان تهیه این میزان ارز از بازار آزاد را نداریم.


وی افزود : در جایی که سوخت مورد نیاز ما افزایش 400 درصدی و ارز افزایش5/2 درصدی داشته است چرا باید قیمت های ما افزایش نداشته باشد با توجه به این شرایط ما برای ادامه فعالیت های خود انگیزه نداریم.


زحمتکش با اشاره به این موضوع که تمام قطعات لوکوموتیو از کشور های اروپایی تامین می شود و این که ما برای باز پرداخت مبلغ 10 واگن خریداری شده سال 90 و برای خرید 10 واگن مورد نیاز امسال جمعا مبلغ 30هزار یورو نیاز داریم ، گفت:اگر دولت به ما یاری نرساند عملا فعالیت ما متوقف می شود.


وی با اشاره به مزایای گسترش حمل و نقل ریلی افزود:که هر دستگاه لوکوموتیو معادل 200 دستگاه تریلی قادر به جابه جایی سنگ های معدنی است که در کاهش آلودگ

آخرین مطالب:
بهای طلا در بازار هنگ کنگ کاهش یافت
اختصاص 500 میلیارد ریال اعتبار برای احداث شبکه آب سدهای گیلانغرب
آموزش های بازار محور در روستاهای گلستان اجرا می شود
استخدام فارس و شیراز  2 مرداد 93
استخدام فوق دیپلم برق در یک شرکت
استخدام در یک شرکت ریخته گری
ملکه در جشن تولد پسر کیت میدلتون +عکس
عضو کمیته آب اتاق اصفهان 80 هزار کشاورز اصفهانی از رودخانه زاینده رود حق آبه دارند
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه در گفت وگوی تفصیلی با فارس: پدرام: بانک قرض الحسنه مهر نیازمند اصلاحات ساختاری است/ منابع محدود و نداشتن بازدهی مشکل اصلی/آمارهای مدیر عامل واقعیت ندارد
مدل کسب وکار شرکت آمازون چگونه است؟

نماد ریل گستر در باتلاق ارزی

نماد ریل گستر در باتلاق ارزی