مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 9 آذر 1391 ساعت 12:55

نماد ریل گستر در باتلاق ارزی


مدیر عامل شرکت نماد ریل گستردر رابطه با مشکلات اقتصادی شرکت گفت: در حال حاضر با توجه به مشکلات اقتصادی وارزی بدون حمایت دولت، ادامه فعالیت شرکت های حمل ونقل ریلی توجیه اقتصادی ندارد.


- مسعود زحمتکش در گفت وگو با"دنیای صنعت" گفت:در سال 90 ما تعداد 10 دستگاه لوکوموتیو باری به قیمت 15هزار یورو با ارز 1500 تومانی از چین وارد کردیم که 30درصد هزینه را شرکت ما پرداخت کرد و70 درصد دیگر ارز مورد نیاز را از بانک گرفتیم ،اما الان که هنگام باز پرداخت ارز رسیده دولت از ما ارز آزاد می خواهد، که ما توان تهیه این میزان ارز از بازار آزاد را نداریم.


وی افزود : در جایی که سوخت مورد نیاز ما افزایش 400 درصدی و ارز افزایش5/2 درصدی داشته است چرا باید قیمت های ما افزایش نداشته باشد با توجه به این شرایط ما برای ادامه فعالیت های خود انگیزه نداریم.


زحمتکش با اشاره به این موضوع که تمام قطعات لوکوموتیو از کشور های اروپایی تامین می شود و این که ما برای باز پرداخت مبلغ 10 واگن خریداری شده سال 90 و برای خرید 10 واگن مورد نیاز امسال جمعا مبلغ 30هزار یورو نیاز داریم ، گفت:اگر دولت به ما یاری نرساند عملا فعالیت ما متوقف می شود.


وی با اشاره به مزایای گسترش حمل و نقل ریلی افزود:که هر دستگاه لوکوموتیو معادل 200 دستگاه تریلی قادر به جابه جایی سنگ های معدنی است که در کاهش آلودگ

آخرین مطالب:
حسین علیزاده به افتخار فرش ایران می نوازد
هفدهمین مجمع عمومی کنفرانس نمایندگان مجالس آسیا
باغ موزه قصر پذیرای آثار هنری شد/ فروش با ضمانت تعویض
مسابقات والیبال معتادین نجات یافته
تریلی، پژو 206 را له کرد
افشارزاده: من به هیچ کس نگفتم 90 را تحریم کند/ برنامه عادل دیروقت است و من خوابم!
پرداخت تسهیلات 150 میلیاردی صندوق توسعه ملی به ناشران و چاپخانه داران از امروز
سعید سهیلی:در˝کلاشینکف˝ تحت تاثیر ˝قیصر˝ و ˝تنگنا˝ نیستم
استخدام رییس حسابداری با حداقل مدرک لیسانس در گرگان
یارانه ثروتمندان چه زمانی قطع می شود؟

نماد ریل گستر در باتلاق ارزی

نماد ریل گستر در باتلاق ارزی