جام جهانی
مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 1 آذر 1391 ساعت 12:22

ضرورت آشنا سازی نسل جوان با فرهنگ شهید و ...


در نشست هماهنگی یادواره بانوی طلبه شهیده فهیمه سیاری بر لزوم آشنا سازی نسل جوان به ویژه دانش آموزان با فرهنگ شهید و شهادت تاکید شد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آریا به نقل ازخبرگزاری حوزه، یحیی عقیلی، مسئول ستاد کنگره شهدای روحانی امروز 30 آبان ماه در جلسه هماهنگی مراسم بزرگداشت بانوی طلبه شهیده فهیمه سیاری که در جامعه الزهرا(س) قم برگزار شد، گفت: شهیده سیاری در ماه محرم متولد و در ماه محرم نیز به شهادت رسید.


وی با اشاره به این که کتاب هایی ویژه زندگانی این بانوی طلبه شهید منتشر و در اردوی راهیان نور بین دانش آموزان توزیع می شود، ادامه داد: برای معرفی فرهنگ شهید باید از سیره عملی شهیدان بهره برد و سازمان ها و نهادها به اندازه توان خود در این زمینه سرمایه گذاری کنند.


عقیلی خاطرنشان کرد: روز 5 اسفندماه امسال برنامه ویژه ای با عنوان زنان شهیده استان قم برگزار می شود که شهید سیاری می تواند به طور برجسته در این برنامه مطرح و معرفی شود.


مسئول یادواره شهیده سیاری همچنین بر ضرورت ایجاد حس تحقیق در دانش آموزان جهت شناخت بیشتر شهدا تاکید کرد و گفت: براین اساس مسابقه "نامه ای به شهیده سیاری" برگزار می شود، از طرفی نامه شهید به دانش آموزان در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.


آخرین مطالب:
دلایل اصلی دعواهای سر کار چیست؟
جشن گلریزان زندانیان جرائم غیر عمد در ورامین برگزار شد
ترتیل جزء بیست و ششم قرآن کریم با صدای استاد پرهیزگار+ صوت و متن
کمیسیون فرهنگی به عضویت مطهری در شورای نظارت بر مطبوعات رای نداد
مدعیان حقوق بشر در برابر نسل کشی غزه در سکوتی مرگبار فرو رفته اند
خواص انگور در آموزه های پزشکی امام رضا(ع)
کریمی:جریان فتنه ای تلاش می کند از سنگر دانشگاه به نظام آسیب برساند
رنج انسان!
سخنان مهم رهبر انقلاب در دیدار بادانشجویان
اعلام خطر در گود «حسن سیف» شهرک غرب

ضرورت آشنا سازی نسل جوان با فرهنگ شهید و ...

ضرورت آشنا سازی نسل جوان با فرهنگ شهید و ...