مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 25 آبان 1391 ساعت 12:25

افزایش 105 درصدی نرخ پروازهای خارجی


یکی از مدیران آژانس های هواپیمایی و مسافرتی مشهد روز گذشته با تایید این خبر به خراسان گفت: نرخ بلیت تمام پروازهای خارجی ایرلاین های ایرانی و غیرایرانی از بامداد روز چهارشنبه، - به یک باره و بدون اعلام قبلی به دو برابر افزایش پیدا کرد.


خراسان نوشت: پس از افزایش حدود 65درصدی قیمت بلیت پروازهای داخلی از 16 آبان ماه جاری، نرخ بلیت پروازهای خارجی نیز از بامداد روز گذشته 105 تا 107 درصد افزایش یافت.


روزگذشته هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با ارسال بخشنامه ای، نرخ بانکی ارزها که باید توسط واحدهای هما و دفاتر فروش، آژانس ها، نمایندگی ها و سایر شرکت های هواپیمایی در ایران از اول وقت اداری چهارشنبه 24 آبان تا 30آبان ماه جاری مورد استفاده قرارگیرد را اعلام کرد.


براساس گزارش خراسان، نرخ بلیت های پروازهای خارجی تا سه شنبه شب گذشته براساس دلار 1226 تومانی محاسبه می شد که با این بخشنامه، از بامداد روز گذشته نرخ بلیت پروازهای خارجی براساس نرخ هر دلار 2492 تومان محاسبه می شود که همان نرخ ارز مبادله ای است.


این نرخ ها به صورت هفتگی اعلام می شود و براساس نرخ ارز مبادله ای ممکن است در هفته آینده نرخ بلیت پروازهای خارجی کمی کاهش یا افزایش یابد.


آخرین مطالب:
همزمان با اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه ها آزادسازی پلکانی نرخ بلیت هواپیما از هفته آینده کلید می خورد/ آزادسازی کامل در شهریور 93
ایران جایگزین روسیه در تامین گاز اروپا؟
کاهش 4 درصدی تورم از شهریور تا اسفند 92
افزایش 2 برابری حق مسکن کارگران
تکدی گری و سد معبر مشکل شهر چالوس است
رونق بازار سرمایه با عملیاتی شدن تدابیر حمایتی وزیر اقتصاد
6 برابر شدن واردات نفت هند از ایران
بی اثر بودن افزایش قیمت انرژی در مصرف آن
مدرن ترین و مرگبارترین تیربار ایرانی را بهتر بشناسید +عکس
نخستین بحران مالی جهانی چه زمانی رخ داد؟

افزایش 105 درصدی نرخ پروازهای خارجی

افزایش 105 درصدی نرخ پروازهای خارجی