جام جهانی
مطالب مرتبط:
یکشنبه، 14 آبان 1391 ساعت 19:11

پیش بینی وضع هوا تا آخر هفته


مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران فردا نیمه ابری تا ابری در پاره ای نقاط با رگبار و رعدوبرق و وزش باد همراه است.


- عبدالرضا امیدوار شهری با بیان این که فردا دوشنبه در شمال غرب، غرب، دامنه های غربی البرز و سواحل غربی دریای خزر شاهد بارش باران خواهیم بود،گفت: امروز برای استان های واقع در شمال غرب، غرب، دامنه های غربی البرز و سواحل غربی دریای خزر افزایش ابر، وزش باد، رگبار و رعد و برق پراکنده پیش بینی می شود و روز دوشنبه بارش ها به طور پراکنده در مناطق ذکر شده ادامه خواهد داشت.


وی ادامه داد: در روز دوشنبه گستره بارش ها به دامنه های جنوبی البرز و ارتفاعات شرقی البرز نیز خواهد رسید اما از روز سه شنبه تا پنجشنبه بارش برای کشور پیش بینی نمی شود.


مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی با بیان این که آسمان تهران فردا نیمه ابری تا ابری درپاره ای نقاط با رگبار و رعدوبرق و وزش باد همراه است، گفت: اما در روز سه شنبه آسمان تهران کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد است.


47234

آخرین مطالب:
انتشار دفترچه انتخاب رشته ارشد پزشکی
شاید زلزله دیگر قدیمی‏ ترین کتابخانه لرستان را افتتاح کند
44 دانش آموز مراغه ای به مرحله دوم المپیاد علمی کشور راه یافتند
استاندار آذربایجان غربی: دریاچه ارومیه نعمتی بزرگ برای منطقه بود
بیمه شدگان تامین اجتماعی که 10 سال و یا کمتر سابقه پرداخت حق بیمه دارند، بازنشسته می شوند
عملیاتی نشدن ضوابط زیست محیطی در واحد های صنعتی نگران کننده است
محدودیت ترافیکی جاده ها در پایان هفته
استخدام حسابدار و انباردار
هنگام وقوع زلزله باید هوشیار بود
فرماندار زهک در گفت و گو با فارس مطرح شد طوفان گرد و غبار در زهک شدت گرفت/ادارات تعطیل شد/اعلام آماده باش به تمام نهادهای امدادی

پیش بینی وضع هوا تا آخر هفته

پیش بینی وضع هوا تا آخر هفته