مطالب مرتبط:
یکشنبه، 14 آبان 1391 ساعت 10:16

مجازات سنگین فوتبالیستی که نامزدش را جلوی ...


دروازه بان تیم فوتبال فلامینگو متهم است که بعد از اطلاع از باردار بودن دختری که با وی رابطه داشته، او را با کمک دوستانش ربوده و بعد از کشتن وی، - به گزارش سایت قطره و به نقل ازحوادث دات نت شبکه خبر نوشت: برونو فرناندز د سوزا، دروازه بان تیم فوتبال فلامینگو و یکی از امیدهای تیم ملی برزیل به اتهام آدم رباییو شکنجه به چهار و نیم سال زندان محکوم شد.


دادستان ریودوژانیرو اعلام کرد که این حکم تنها برای دو اتهام دسوزا صادر شده و دادگاه دیگری نیز برای رسیدگی به اتهام قتل تشکیل خواهد شد.


وی بعد از حضور شش ساعته در دادگاه گفت: دسوزا این بار به اتهام آدم ربایی و شکنجه محاکمه شد، اما درباره اتهام قتل، هشت نفر دیگر با او همکاری کرده اند که نیازمند رسیدگی بیشتر است.


این بازیکن 27 ساله که از او به عنوان پسر طلایی فوتبال ریودوژانیرو نام برده می شد و انتقال وی از سانتوس به فلامینگو، گرانترین خرید فلامینگو به شمار می رفت، متهم است که بعد از اطلاع از باردار بودن دختری که با وی رابطه داشته، او را با کمک دوستانش ربوده و بعد از کشتن وی، جسدش را قطعه قطعه کرده و به خورد سگ ها داده است.


روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس در گزارشی از این جنایت نوشت: دسوزای 27 ساله و الیزا سامادیو ، مدل 25 ساله در یک مهمانی شبانه با هم آشنا شده و نامزد می شوند، اما دسوزا پس از این که متوجه می شود الی

آخرین مطالب:
رحیمی:از دایی راضی ام/ چرا استعفا کنم؟
ستاره این روزهای استقلال/عکس
عزت اللهی: سیمئونه خواسته در تمرینات تیم اصلی اتلتیکو حاضر شوم
چین حریف بسکتبالیست های جوان در فینال آسیا شد
جشن پیروزی مقاومت فلسطین در مشهد/گزارش تصویری
صبح امروز صورت گرفت برگزاری همایش بسیج کارمندان در خراسان جنوبی
این آرسنال برای قهرمانی کار دشواری دارد
تیم «عبدالله» ادامه بازشماری آرا و نتیجه آن را نمی پذیرد
بررسی تحقق اجرای هدفمندی یارانه ها و مسکن مهر در کمیسیون اصل 90
نتایج پنجمین روز دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر

مجازات سنگین فوتبالیستی که نامزدش را جلوی ...

مجازات سنگین فوتبالیستی که نامزدش را جلوی ...