مطالب مرتبط:
یکشنبه، 14 آبان 1391 ساعت 09:16

مجازات سنگین فوتبالیستی که نامزدش را جلوی ...


دروازه بان تیم فوتبال فلامینگو متهم است که بعد از اطلاع از باردار بودن دختری که با وی رابطه داشته، او را با کمک دوستانش ربوده و بعد از کشتن وی، - به گزارش سایت قطره و به نقل ازحوادث دات نت شبکه خبر نوشت: برونو فرناندز د سوزا، دروازه بان تیم فوتبال فلامینگو و یکی از امیدهای تیم ملی برزیل به اتهام آدم رباییو شکنجه به چهار و نیم سال زندان محکوم شد.


دادستان ریودوژانیرو اعلام کرد که این حکم تنها برای دو اتهام دسوزا صادر شده و دادگاه دیگری نیز برای رسیدگی به اتهام قتل تشکیل خواهد شد.


وی بعد از حضور شش ساعته در دادگاه گفت: دسوزا این بار به اتهام آدم ربایی و شکنجه محاکمه شد، اما درباره اتهام قتل، هشت نفر دیگر با او همکاری کرده اند که نیازمند رسیدگی بیشتر است.


این بازیکن 27 ساله که از او به عنوان پسر طلایی فوتبال ریودوژانیرو نام برده می شد و انتقال وی از سانتوس به فلامینگو، گرانترین خرید فلامینگو به شمار می رفت، متهم است که بعد از اطلاع از باردار بودن دختری که با وی رابطه داشته، او را با کمک دوستانش ربوده و بعد از کشتن وی، جسدش را قطعه قطعه کرده و به خورد سگ ها داده است.


روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس در گزارشی از این جنایت نوشت: دسوزای 27 ساله و الیزا سامادیو ، مدل 25 ساله در یک مهمانی شبانه با هم آشنا شده و نامزد می شوند، اما دسوزا پس از این که متوجه می شود الی

آخرین مطالب:
هاشمی: فردا مدال های زیادی می گیریم
داوران ایرانی به بی سیم و اسپری مسلح می شوند
عکس/تیپ عجیب مسلمان
در کرمانشاه صورت گرفت نایب قهرمانی کاراته کای سیرجانی در مسابقات آسیایی
داستان کارت های جعلی معافیت سربازی ادامه دارد / دومین ستاره پرسپولیس در آستانه محرومیت
رای فوری برای پیچیده ترین قرارداد فوتبال ایران/ مهرداد به زودی ITC می گیرد
رضاییان: جابر بهروزی عملکرد خوبی نداشت
تیم ملی جودو در بخش تیمی به مقام پنجم رسید
سرپرست شهرداری اسلامشهر انتخاب شد
درخواست جهانگیری از معاونت برنامه ریزی برای بررسی سازمانی مستقل مربوط به امور جوانان

مجازات سنگین فوتبالیستی که نامزدش را جلوی ...

مجازات سنگین فوتبالیستی که نامزدش را جلوی ...