مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 11 آبان 1391 ساعت 12:50

فروش خودروهای تویوتا موتور ژاپن درچین کاهش ...


در بحبوحه افزایش احساسات ضد ژاپنی در چین ، میزان فروش شرکت خودروسازی تویوتا موتور ژاپن در چین ماه اکتبر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته چهل و چهار درصد کاهش یافت.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی عصرخودرو به نقل از شرکت خودروسازی تویوتا موتور در چین اعلام کرد این شرکت که تصمیم گرفت تولید خودروهای خود را در چین در ماه اکتبر به نصف کاهش دهد ، ماه گذشته در این کشور چهل و پنج هزار و ششصد دستگاه خودرو به فروش رساند.


فروش بزرگترین شرکت خودروسازی ژاپن در چین در ماه سپتامبر چهل و هشت ممیز نه درصد کاهش یافت و به چهل و چهار هزار و یکصد دستگاه رسید.


فروش خودروهای شرکت تویوتا موتور در ده ماه نخست امسال حدود ششصد و هشتاد و پنج هزار و نهصد دستگاه بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته یک درصد کاهش داشته است.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آلمان از توکیو ، اقدام ژاپن برای خرید جزایر غیرمسکونی دریای چین شرقی اعتراضات ضد ژاپنی را در بسیاری از شهرهای چین به دنبال داشته است.


آخرین مطالب:
به منظور حذف دلالان فرآیند توزیع کود به بخش خصوصی واگذار می‎شود
در گفت وگوی تفصیلی با فارس بررسی شد 2 روش تهیه اوراق تسهیلات مسکن؛ فرابورس یا بانک مسکن/ افزایش تقاضا نسبت به عرضه عامل گرانی اوراق/ فرابورس، عامل گرانی اوراق تسهیلات نیست
خراسان رضوی رتبه نخست کشور در برخورداری برق روستاها را دارد
افت طلا ادامه می یابد؟
ایران تا چند روز دیگر آب دارد؟
علاوه بر مپنا و خاتم الانبیاء بسیاری دیگر هم نفت می خرند
قیمت طلا و سکه ؛ 926 هزار و 500 تومان
استخدام حسابدار در شرکت معتبر تولیدی
ساعت 24 امشب کارت های سوخت شارژ می شود+جدول سهمیه بنزین مهر
واردات نهاده های دامی رقابتی شود/ چاره ای برای واردات آب مجازی نداریم

فروش خودروهای تویوتا موتور ژاپن درچین کاهش ...

فروش خودروهای تویوتا موتور ژاپن درچین کاهش ...