مطالب مرتبط:
سه شنبه، 9 آبان 1391 ساعت 13:25

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی ...


رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی گفت: در شش ماهه سال جاری پرونده های ورودی به دادسرای نظامی استان 83 درصد کاهش داشته است.


- به گزارشخبرگزاری فارس از بیرجند، غلامرضا نصرتی پیش از ظهر امروز در جلسه مجمع پیشگیری از وقوع جرم نیروهای مسلح خراسان جنوبی به ارائه گزارشی از وضعیت آماری پرونده های وارده دادسرای نظامی استان در سال 90 و 91 پرداخت و اظهار کرد: در شش ماهه سال جاری شاهد کاهش 83 درصدی پرونده های وارده به دادسرای نظامی بوده ایم.


وی ادامه داد: بیش از 74 درصد کل پرونده های وارده به دادسرای نظامی در سال 90 و بیش از 79  درصد پرونده های وارده در سال جاری مختومه شده است.


رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی از افزایش پنج درصدی تعداد پرونده های مختومه در سال 91 نسبت به سال 90 خبر داد و افزود: در سال جاری با کاهش 7.


6 درصدی پرونده های ورودی زندانیان نظامی زندان مرکزی نسبت به سال 90 روبه رو بوده ایم.


* نرخ ارتکاب جرایم در نیروهای مسلح استان از آمار بالایی برخوردار نیست نصرتی با تاکید بر اینکه وضعیت نرخ ارتکاب جرایم در نیروهای مسلح استان از آمار بالایی برخوردار نیست، اظهار کرد: با توجه به اینکه احتمال ارتکاب این جرایم به دلیل شرایط جامعه اهمیت دارد پیشگیری مقدم بر درمان است.


آخرین مطالب:
آمریکا هم اسارت نظامی صهیونیست را محکوم کرد
واکنش صهیونیست ها به پیام قاسم سلیمانی
بیانیه ملک عبدالله علیه جنگ غزه و برادر کشی داعش، پس از گذشت هفته ها و بدون نام بردن از اسراییل و داعش: علمای اسلام در برابر کسانی که می خواهند اسلام را به سرقت ببرند بایستند
یهود ستیزی برچسب رسانه های آلمانی علیه فعالان ضد صهیونیست
"جان کری" ربوده شدن نظامی اسراییلی توسط حماس را نقض آتش بس دانست
جنگنده های رژیم صهیونیستی نوار مرزی با مصر را بمباران کردند
تنها راه مقابله با رژیم سفاک و جعلی اسراییل، الگوی مقاومت است
آتش بس نقض شد/ شهادت 100 فلسطینی در رفح
تصاویر/حملات رژیم صهیونیستی در آتش بس
کاریکاتور/پیچش رسانه ای از نوع بی بی سی!

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی ...

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی ...