جام جهانی
مطالب مرتبط:
سه شنبه، 9 آبان 1391 ساعت 11:08

هواشناسی قشم رگبار باران در تنگه هرمز را ...


هواشناسی جزیره قشم افزایش ابر و احتمال رگبار باران و رعد وبرق در تنگه هرمز و دریای عمان و افزایش سرعت باد در خلیج فارس و تنگه هرمز در بعد از ظهر سه شنبه را پیش بینی کرد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا به نقل از نمابر روز سه شنبه اداره هواشناسی شهرستان قشم، سرعت باد در این مدت حداکثر به 12متر بر ثانیه و ارتفاع موج دریا به 100سانتی متر در این مناطق خواهد رسید.


براساس این گزارش حداکثر دمای جزیره قشم در 24ساعت آینده به 32درجه سانتی گراد و میزان رطوبت در این جزیره نیز به 85درصد می رسد.


وضعیت جوی و دریایی جزیره قشم، تنگه هرمز و دریای عمان در 24ساعت آینده به پیش بینی اداره هواشناسی جزیره قشم، صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و غبار محلی و احتمال رگبار باران در بعد از ظهر خواهد بود.


اداره هواشناسی جزیره قشم در این نمابر خواستار اندیشیدن تمهیدات لازم از سوی دستگاه های ذیربط جهت تردد ایمن شناورهای سبک تا نیمه سنگین در خلیج فارس و تنگه هرمزشده است.


در24ساعت گذشته، بنا براعلاماین اداره، افزون بر 15میلیمتر باران در شهر قشم و یک میلیمتر باران هم در محل فرودگاه قشم باریده است.


ک/1

آخرین مطالب:
استخدام نظافتچی  هفته اول مرداد 93
استخدام شیراز  هفته اول مرداد 93
عکس/شریفی نیا در راهپیمایی روز قدس
از زیباترین درختان جهان/ تصاویر
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت وگو با فارس: مردم حداقل سه برابر پیش بینی پلیس راهور در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند/ این حضور مهر تأیید بر نابودی رژیم صهیونیستی
هوای استان تهران گرمتر می شود
استخدام بازاریاب گوناگون  هفته اول مرداد 93
استخدام راننده پایه یک  هفته اول مرداد 93
استخدام ماما  هفته اول مرداد 93
ترافیک روان در خیابانهای پایتخت 

هواشناسی قشم رگبار باران در تنگه هرمز را ...

هواشناسی قشم رگبار باران در تنگه هرمز را ...