جام جهانی
مطالب مرتبط:
دوشنبه، 8 آبان 1391 ساعت 02:36

برگزاری مانور پدافند غیرعامل نظام مهندسی ...


پدافند غیرعامل یکی از ابزارهای مهم برای مبارزه با دشمن در جنگ های غیرفیزیکی است.


سازمان نظام مهندسی کشاورزی خوزستان علاوه بر اینکه یکی از مجریان مانور پدافند غیرعامل می باشد مسئولیت منطقه 2 پدافند غیرعامل کشور که شامل 10 استان می شود را نیز به عهده دارد.


به همین منظور مانور سراسری پدافند غیر عامل سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان با رویکرد پایش آلودگی احتمالی محیط های کشاورزی و با همکاری شرکت های فنی و مهندسی و کلینیک های گیاه پزشکی برگزار شد.


رییس نظام مهندسی کشاورزی خوزستان و مسئول منطقه دو پدافند غیرعامل کشور هدف از برگزاری این مانور را ارزیابی میزان آمادگی بخش خصوصی در حوزه پدافند غیرعامل و شناسایی و تشخیص عوامل بحران زا در بخش کشاورزی برشمرد و گفت: پدافند غیرعامل بویژه در بخش امنیت مواد غذایی و مواردی که می تواند این بخش را تحت الشعاع قرار دهد نقش مهمی دارد.


فتح اله ابوعلی افزود: در هر استان، 10 شرکت فنی مهندسی در حوزه کشاورزی پس از کسب آموزش های لازم اقدام به اجرای عملیات میدانی در زمینه پدافند غیرعامل می کنند.


در این مانور به بررسی دو سناریوی آلودگی مزارع گندم و آلودگی باغات نخیلات با هدف پایش محیط های کشاورزی برای کشف آفات و بیماری پرداخته شد.


آخرین مطالب:
آتش در پارک ملی کرخه مهار شد
توضیح مدیر میراث فرهنگی اندیمشک درباره فروخته شدن محوطه باستانی لور
ظرفی که غذا را خوشمزه می کند +عکس
بحران های خاورمیانه؛ دغدغه دیپلماتیک دولت روحانی/ راه حل های شیخ دیپلمات برای حل بحران داعش و غزه
مرتضدن تمدن: سکوت احمدی نژاد به نفع نظام و انقلاب است /دست آقای احمدی نژاد برای افشاگری خالی نبود ولی حفظ حرمت کرد /احمدی نژاد دارد خستگی می گیرد
روز بیداری ویژه برنامه شبکه جوان به مناسبت روز جهانی قدس
روحانی خود را پشت چه چیزی مخفی می کند؟!
استخدام تبریز  بازاریاب
استخدام همدان  بازاریاب
شرکت در راهپیمایی روز قدس دفع متجاوزین از قدس است

برگزاری مانور پدافند غیرعامل نظام مهندسی ...

برگزاری مانور پدافند غیرعامل نظام مهندسی ...