جام جهانی
مطالب مرتبط:
یکشنبه، 7 آبان 1391 ساعت 11:23

تبدیل سیم کارت ها به میکروسیم کارت ها


میکرو سیم کارت ها، سیم کارت های کوچکی اند که با گوشی های نسل جدید و هوشمند همچون آی پد و آیفون کاربرد دارند.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازفرهنگ به نقل از ایسنا، باورود نسل جدید تلفن های همراه و هوشمند، دو اپراتور تلفن همراه در کشور نیز یه این نوع سیم کارت ها اقدام کرده و در حال حاضر نیز تعویض سیم کارت های معمولی به میکروسیم را انجام می دهند.


شرکت ایرانسل نیز در این باره گفته است: متقاضیان می توانند میکروسیم کارت های اعتباری ایرانسل را در حال حاضر با مبلغ 100هزار ریال به همراه 30 هزار ریال اعتبار اولیه خریداری کنند.


اما هستند عده ای از مردم که هنوز از وجود چنین سیم کارت هایی یا اطلاع ندارند و یا اینکه پس از خرید این مدل تلفن های همراه با این مشکل مواجه می شوند که چگونه از سیم کارت خود استفاده کنند.


روش سنتی تبدیل میکروسیم هادر چند سال اخیر و با ورود تلفن های نسل جدید، مراکز فروش و تعمیر تلفن همراه به تبدیل سیم کارتهای معمولی اقدام کردند.


یکی از فروشندگان تلفن همراه در مرکز فروش سیم کارت و تلفن همراه به خبرنگار ایسنا گفت: این اقدام با روش بریدن بخشی از سیم کارت بدون آسیب رسیدن به وسط سیم کارت تا اندازه شدن به سایز قبول سیم کارت در تلفن همراه این کار انجام می شود.


آخرین مطالب:
رییس نظام صنفی رایانه ای کشوری در گفت‎وگو با سیتنا: پهنای باند، ضروری ترین امر برای توسعه‎ی کشور است/ سرعت و حجم اینترنت موجود، پاسخگوی نیاز کشور نیست
چگونه در واتس آپ پنهان شویم
نرم افزار موبایل آیه الکرسی +دانلود
استخدام کرمان  شهر و استان کرمان  31 تیر 93
استخدام اصفهان  لیسانس الکترونیک
عرضه سه شارژر همراه جدید + عکس
G3 ال جی در ایران رونمایی شد
واهمه از شبکه ملی اطلاعات در نظرسنجی وزارت ارتباطات
رشد ابزار ردگیری مخفیانه کاربران وب
آگاهی از آخرین فناوری های چاپ سامسونگ در لینکدین

تبدیل سیم کارت ها به میکروسیم کارت ها

تبدیل سیم کارت ها به میکروسیم کارت ها