مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 4 آبان 1391 ساعت 11:33

جشنواره های منطقه ای بر ارتقا سطح تئاتر ...


مدیر هنری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر منطقه یک کشور گفت: جشنواره های منطقه ای بر ارتقا سطح تئاتر لرستان تاثیر زیادی دارد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر، فرید رحمتی در دومین روز از برگزاری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر منطقه یک کشور گفت: هنرمندان از فرهنگ ها، اقلیم ها و مناطق مختلف ایران با حضور تأثیرگذار خود در این جشنواره پیام آور دوستی و محبت، اتحاد و انسجام ایران عزیز خواهند بود.


وی ادامه داد: از دیگر ابعاد قابل بررسی برگزاری این جشنواره در لرستان که یکی از رویدادهای مهم هنری استان در سال 91 قلمداد می شود، تأثیر آموزشی آن است.


رحمتی افزود: هنرجویان هنر تئاتر با حضوردر سالن های مختلف اجرای نمایش با حجم وسیعی از جنبه های فنی تئاتر آشنا خواهند شد که خود این تأثیر آموزشی در افزایش سطح کیفی تولیدات هنری هنرمندان استان مؤثر خواهد بود.


مدیر هنری بیست و چهارمین جشنواره تئاتر منطقه یک کشور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تلاش های صورت گرفته در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برای میزبانی بیست و چهارمین جشنواره تئاتر منطقه یک کشور ستودنی است.


رحمتی به اهمیت برگزاری بیست و چهارمین جشنوارهتئاتر منطقه یک کشور در خرم آباد اشاره کرد و ادامه داد: بدون شک این جشنواره تأثیر غیرقابل انکاری در ارتقاء سطح علمی، فنی و تکنیکی هنرمندان تئا

آخرین مطالب:
بی معرفت ... بی چشم و رو و بی وطن!
در مجتمع فرشچیان اصفهان نمایش «دردسرهای مرد مرده» به روی صحنه رفت
ده نکته ای که باید درباره ترجمه بدانید / روز جهانی ترجمه مبارک
نگاهی به ممنوعیت نقل و کتابت حدیث / ماجرای 2 کتاب مهمی که امام باقر (ع) همراه با سفارش به جابر داد
ده نکته ای که باید درباره ترجمه بدانید / روز جهانی ترجمه مبارک
بی برنامگی در مسائل اقتصادی دورکننده جامعه از بندگی است
اولین جشنواره "من و عروسکم" در استان قم برگزار می شود
مؤمنان واقعی شیفته و مفتون کفار نمی شوند
فاجعه حشو
مهر، ماه جشنواره ها و کنسرت های موسیقی در کرمانشاه

جشنواره های منطقه ای بر ارتقا سطح تئاتر ...

جشنواره های منطقه ای بر ارتقا سطح تئاتر ...