مطالب مرتبط:
شنبه، 29 مهر 1391 ساعت 16:22

نقش کلینیک گیاه پزشکی در کاهش بیماری


معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی با بیان اینکه به منظور کاهش سموم شیمیایی و مبارزه مناسب با آفات و بیماریها با 48 کلینیک گیاهپزشکی قرارداد بستیم گفت، - آذربایجان غربی با تولید یک میلیون و 500 هزار تن محصولات باغی، بخش قابل توجهی از این محصولات را بهخارج از کشور صادر می کند.


معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی در گفتگو با ایانا با اعلام این مطلب گفت: آذربایجان غربی با تولید یک میلیون و 500 هزار تن محصولات باغی، بخش قابل توجهی از این محصولات را به خارج از کشور صادر می کند.


قربانی افزود: از بین محصولات زراعی فقط هندوانه و گوجه فرنگی صادر می شود، ولی سیب، انگور، میوه های هسته دار (هلو، شلیل و آلو) به کشورهای ترکیه، عراق و آسیای میانه صادرمی شود.


وی خاطرنشان کرد: حدود 100 نفر ناظر باغبانی در پروژه های باغبانی نظیر طرح های توسعه و احداث و بهبود کیفیت و اصلاح باغ، تولید و توزیع نهالسالم و استاندارد، احداث باغ مادری برای تهیه پیوندک و همچنین حمایت از بخش خصوصی برای تولید پایه های رویشی با استفاده از کشت بافت و ارقام جدید جهت رونق بخشیدن به تولید محصولات سالم و ارگانیک نظارت می کنند.


آخرین مطالب:
وداع با بنزین 400 تومانی؛ سلام به ابهام !
دلایل جهانگیری برای اجرای زودهنگام فاز دوم
نوبخت: اصلاح قیمت، مهمترین هدف طرح هدفمندی یارانه ها است
آمار ثبت نام کنندگان مورد تایید نیست/ احتمال تخصیص زمانی برای ویرایش اطلاعات
سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در راستای ارتقای سطح تولید ملی
نرخ کلیه از 8 تا 50 میلیون تومان!
استان مرکزی فرصت های شغلی به دانش آموختگان استان های دیگر واگذار می کند
احتمال توزیع دومین سبد کالا از 20 اردیبهشت
13 ایراد اعطای تسهیلات بانکی در ایران
سکه 981 هزار تومان / دلر 3185 تومان

نقش کلینیک گیاه پزشکی در کاهش بیماری

نقش کلینیک گیاه پزشکی در کاهش بیماری