مطالب مرتبط:
شنبه، 29 مهر 1391 ساعت 16:22

نقش کلینیک گیاه پزشکی در کاهش بیماری


معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی با بیان اینکه به منظور کاهش سموم شیمیایی و مبارزه مناسب با آفات و بیماریها با 48 کلینیک گیاهپزشکی قرارداد بستیم گفت، - آذربایجان غربی با تولید یک میلیون و 500 هزار تن محصولات باغی، بخش قابل توجهی از این محصولات را بهخارج از کشور صادر می کند.


معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی در گفتگو با ایانا با اعلام این مطلب گفت: آذربایجان غربی با تولید یک میلیون و 500 هزار تن محصولات باغی، بخش قابل توجهی از این محصولات را به خارج از کشور صادر می کند.


قربانی افزود: از بین محصولات زراعی فقط هندوانه و گوجه فرنگی صادر می شود، ولی سیب، انگور، میوه های هسته دار (هلو، شلیل و آلو) به کشورهای ترکیه، عراق و آسیای میانه صادرمی شود.


وی خاطرنشان کرد: حدود 100 نفر ناظر باغبانی در پروژه های باغبانی نظیر طرح های توسعه و احداث و بهبود کیفیت و اصلاح باغ، تولید و توزیع نهالسالم و استاندارد، احداث باغ مادری برای تهیه پیوندک و همچنین حمایت از بخش خصوصی برای تولید پایه های رویشی با استفاده از کشت بافت و ارقام جدید جهت رونق بخشیدن به تولید محصولات سالم و ارگانیک نظارت می کنند.


آخرین مطالب:
اتحادیه اروپا 5 بانک روسی را تحریم کرد
ماجرای کاریکاتور «آرمان» از منظر یک کارتونست / رحمتی: قضاوت باید فنی باشد
پدیده و ملوان امتیازات را تقسیم کردند
کاخ سفید: حمله به مدرسه سازمان ملل در غزه قابل دفاع نیست
دکل «رایتل» در شهرستان پاوه برافراشته شد
زمان توقف تولید پراید و جایگزینی آن با خودرویی با کیفیت فرا رسیده است
آ.اِر.دِ: سهام شرکت «آدیداس» آلمان ظرف یکسال، 34% کاهش یافته است
قیمت خودرو به طور حتم کاهش می یابد
استخدام طراح و برنامه نویس در تهران
استخدام کارمند فروش  هفته دوم مرداد 93

نقش کلینیک گیاه پزشکی در کاهش بیماری

نقش کلینیک گیاه پزشکی در کاهش بیماری