مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 26 مهر 1391 ساعت 12:08

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد


مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: مهندس میثم مظفر به عنوان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی منصوب شد و مراسم توزیع و معارفه مدیر عامل سازمان تاکسیرانی صبح امروز در ساختمان اداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران برگزار شد.


- سامان طهرانیان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران" گفت: در این مراسم که با حضور معاون شهردار تهران و جمعی از مدیران شهرداری تهران برگزار شد محمد بافنده از اهدافی که در طول یک سالی که خدمت می کردند صحبت کردند و اینکه در زمینه تامین وضعیت خانواده های تاکسیرانان اقدامات زیادی انجام داده اند.


احمدی بافنده در ادامه درباره فعالیت های صورت گرفته در این سازمان افزود: نوسازی ناوگان تاکسیرانی یکی از اولویت های اصلی ما در سازمان در این زمینه اقدامات زیادی انجام دادیم.


وی تصریح کرد: بالا بردن کیفیت ورود خودروهای جدید ناوگان تاکسیرانی، تامین جایگاه سوختگیری تاکسی های دوگانه سوز و رفع مشکلات آنان نیز از مشکلاتی بود که تلاش کردیم آنها را برطرف کنیم و پیگیری و اقدامات زیادی در این زمینه انجام دادیم.


بافنده اظهار داشت: در بحث هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی نظیر صدور کارنامه هوشمند برای تاکسیرانان انجام داده ایم و به زودی شاهد تحولات این زمینه خواهیم بود.


آخرین مطالب:
پاسخ منفی به بسته اقتصادی دولت
متن توافقنامه دولت یمن با حوثی ها
ظرفیت های لرستان با جذب سرمایه گذاران احیا شود
آموزش داوطلبانِ شرکت در تظاهرات محیط زیستی
برگزاری 183 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در خراسان جنوبی
استقبال جمهوری اسلامی ایران از توافق در یمن
هفته دفاع مقدس فرصتی برای درک عظمت شهدا و ایثارگران است
فیلترینگ وایبر و واتس آپ 1 ماهه امکان ندراد
رژه نیروهای مسلح در اصفهان برگزار شد + تصاویر
نامه روسای 9 دانشگاه تراز اول کشور به رهبر انقلاب

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد