جام جهانی
مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 26 مهر 1391 ساعت 13:08

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد


مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: مهندس میثم مظفر به عنوان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی منصوب شد و مراسم توزیع و معارفه مدیر عامل سازمان تاکسیرانی صبح امروز در ساختمان اداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران برگزار شد.


- سامان طهرانیان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران" گفت: در این مراسم که با حضور معاون شهردار تهران و جمعی از مدیران شهرداری تهران برگزار شد محمد بافنده از اهدافی که در طول یک سالی که خدمت می کردند صحبت کردند و اینکه در زمینه تامین وضعیت خانواده های تاکسیرانان اقدامات زیادی انجام داده اند.


احمدی بافنده در ادامه درباره فعالیت های صورت گرفته در این سازمان افزود: نوسازی ناوگان تاکسیرانی یکی از اولویت های اصلی ما در سازمان در این زمینه اقدامات زیادی انجام دادیم.


وی تصریح کرد: بالا بردن کیفیت ورود خودروهای جدید ناوگان تاکسیرانی، تامین جایگاه سوختگیری تاکسی های دوگانه سوز و رفع مشکلات آنان نیز از مشکلاتی بود که تلاش کردیم آنها را برطرف کنیم و پیگیری و اقدامات زیادی در این زمینه انجام دادیم.


بافنده اظهار داشت: در بحث هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی نظیر صدور کارنامه هوشمند برای تاکسیرانان انجام داده ایم و به زودی شاهد تحولات این زمینه خواهیم بود.


آخرین مطالب:
فرماندار لنده: اعضای شوراهای اسلامی بر تعهدات خود پایبند باشند
واکنش فیروزآبادی به جنایات صهیونیست ها
روزقدس زمینه ساز وحدت جهان اسلام در برابر کفر و بی عدالتی درجهان است
شورای روحانیت اهل سنت بوشهر جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند
روز قدس، لبیک به فریاد دادخواهی مردم مظلوم فلسطین است
فرماندار نوشهر خواستار راه اندازی رادیو ساحل در طرح های دریای این شهرستان شد
استخدام راننده | 4 مرداد 93
استخدام راننده آژانس | 4 lرداد 93
استخدام منشی مطب | 4 مرداد 93
استخدام کارشناس | 4 مرداد 93

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد