جام جهانی
مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 26 مهر 1391 ساعت 13:08

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد


مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: مهندس میثم مظفر به عنوان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی منصوب شد و مراسم توزیع و معارفه مدیر عامل سازمان تاکسیرانی صبح امروز در ساختمان اداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران برگزار شد.


- سامان طهرانیان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران" گفت: در این مراسم که با حضور معاون شهردار تهران و جمعی از مدیران شهرداری تهران برگزار شد محمد بافنده از اهدافی که در طول یک سالی که خدمت می کردند صحبت کردند و اینکه در زمینه تامین وضعیت خانواده های تاکسیرانان اقدامات زیادی انجام داده اند.


احمدی بافنده در ادامه درباره فعالیت های صورت گرفته در این سازمان افزود: نوسازی ناوگان تاکسیرانی یکی از اولویت های اصلی ما در سازمان در این زمینه اقدامات زیادی انجام دادیم.


وی تصریح کرد: بالا بردن کیفیت ورود خودروهای جدید ناوگان تاکسیرانی، تامین جایگاه سوختگیری تاکسی های دوگانه سوز و رفع مشکلات آنان نیز از مشکلاتی بود که تلاش کردیم آنها را برطرف کنیم و پیگیری و اقدامات زیادی در این زمینه انجام دادیم.


بافنده اظهار داشت: در بحث هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی نظیر صدور کارنامه هوشمند برای تاکسیرانان انجام داده ایم و به زودی شاهد تحولات این زمینه خواهیم بود.


آخرین مطالب:
عکس /"دیکتاتورزمخت"یمن درنمازعیدفطر
واکنش مطهری به اظهارات محسنی اژه ای
از دستیابی به ثروت فراوان تا همنشینی با امیرمومنان (ع)!
فردا نماز عید فطر در میدان امام (ره) اصفهان اقامه می شود
بررسی نحوه مشارکت های مردمی برای توسعه شبکه فاضلاب شهر ایمانشهر
حمایت خانواده های شهدا از طرح تفکیک جنسیت
مطالعات میان رشته ای قرآنی پاسخگوی بسیاری از مشکلات جامعه است
عریقات: اسراییل در صدد تخریب دولت وحدت ملی فلسطین است
برگزاری نشست فوق العاده درباره قانون و خانه احزاب
گلایه اصلاح طلبان از وزیر کشور / نشست فوق العاده جبهه اصلاحات

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد