مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 26 مهر 1391 ساعت 13:08

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد


مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: مهندس میثم مظفر به عنوان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی منصوب شد و مراسم توزیع و معارفه مدیر عامل سازمان تاکسیرانی صبح امروز در ساختمان اداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران برگزار شد.


- سامان طهرانیان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران" گفت: در این مراسم که با حضور معاون شهردار تهران و جمعی از مدیران شهرداری تهران برگزار شد محمد بافنده از اهدافی که در طول یک سالی که خدمت می کردند صحبت کردند و اینکه در زمینه تامین وضعیت خانواده های تاکسیرانان اقدامات زیادی انجام داده اند.


احمدی بافنده در ادامه درباره فعالیت های صورت گرفته در این سازمان افزود: نوسازی ناوگان تاکسیرانی یکی از اولویت های اصلی ما در سازمان در این زمینه اقدامات زیادی انجام دادیم.


وی تصریح کرد: بالا بردن کیفیت ورود خودروهای جدید ناوگان تاکسیرانی، تامین جایگاه سوختگیری تاکسی های دوگانه سوز و رفع مشکلات آنان نیز از مشکلاتی بود که تلاش کردیم آنها را برطرف کنیم و پیگیری و اقدامات زیادی در این زمینه انجام دادیم.


بافنده اظهار داشت: در بحث هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی نظیر صدور کارنامه هوشمند برای تاکسیرانان انجام داده ایم و به زودی شاهد تحولات این زمینه خواهیم بود.


آخرین مطالب:
پاسخ گروه آوازی تهران گزارش ایسنا
چرا وهابیون به دنبال اشغال مشهد مقدس هستند؟!
استخدام کارمند فروش | 30 مرداد 93
استخدام استانداری همدان سال 93 (استخدام جدید)
چرا مدیران گردشگری به ویژگی های محیطی مقصد توجهی نمی کنند؟
استخدام استانداری همدان سال 93 (استخدام جدید)
جمیله کدیور خطاب به فرجی دانا: چرا گفتی فتنه؟!
خبرنگاران بیمه تکمیلی می شوند
رییس نظام پزشکی آمل خبر داد هزینه 600 میلیارد ریالی ساخت و تجهیز بیمارستان فوق تخصصی شمال
دیدار وزیر امور خارجه کنیا با "ظریف" + تصاویر

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد

مدیر جدید سازمان تاکسیرانی منصوب شد