مطالب مرتبط:
جمعه، 21 مهر 1391 ساعت 20:13

4 نماهنگ ویژه سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان ...


خبرگزاری مهر؛ همزمان با سفر مقام رهبری به خراسان شمالی، از سوی سیمای مرکز این استان، چهار نماهنگ ویژه سفر رهبری تولید شد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاریمهر، برپایه این خبر، این نماهنگ ها که با همکاری واحد شعر و موسیقی مرکز و به سفارش مرکز موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما قطعات آن تولید شده بود،شامل "دیدار یار"،" یاد یار"، "جشن استقبال" و "ایران پر نور"، با موضوع سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی تولید شده است.


نماهنگ "دیدار یار" به خوانندگی سلمان تقدیسی، آهنگ سازی مجتبی ابوالقاسم پور و با شعر حمید رضا حسینی به مدت سه دقیقه 25 ثانیه با تصاویر آمادگی خراسان شمالی از استقبال از رهبر انقلاب و تصاویر استقبال بی نظیر مردم این دیار تصویر گذاری شده است.


همچنین نماهنگ های "جشن استقبال" به خوانندگی امیر بدیعی، با شعر حمید رضا حسینی و آهنگ سازی مجتبی ابوالقاسم پور به مدت سه دقیقه و 36 ثانیه، "یاد یار" به خوانندگی امیر بدیعی، با شعر حمید رضا حسینی و آهنگ سازی مجتبی ابوالقاسم پور به مدت سه دقیقه و 12 ثانیه و نماهنگ "ایران پر نور" نیز بر اساس شعر و خوانندگی فرامز رستمی در سه زبان، ترکی، کردی و فارسی و با موضوع سفر رهبرمعظم انقلاب تصویر گذاری که از شبکه های سراسری و شبکه استانی در حال پخش است.


آخرین مطالب:
کیهان/ حسین شریعتمداری
امام جمعه برازجان خبر داد برگزاری جشن های دهه ولایت در تمام شهرها و بخش های دشتستان
جغرافیای تاریخی مصر در قرآن کریم و عهد عتیق
سخنرانی "مرتضی نبوی" در گردهمایی اصناف و بازاریان تهران
عکس/ صفحه اول روزنامه های امروز دوشنبه
تصاویر/ بازدید خاتمی از موزه صلح
دیدار روحانی با رهبر انقلاب درآستانه سفر به نیویورک
وقتی روزنامه ها از تعطیلی می ترسند
رییس شورای اداری چاروسا خواستار شد تمامی ادارات باید با آمارگیران کشاورزی همکاری کنند
استخدام نیرو جهت پخش تراکت

4 نماهنگ ویژه سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان ...

4 نماهنگ ویژه سفر رهبر معظم انقلاب به خراسان ...