مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 20 مهر 1391 ساعت 14:51

زلزله دیشب شیراز خسارتی نداشت


75هزار خانه روستایی تا آخر امسال بازسازی می شود و از این تعداد دستور کار 30هزار خانه روستایی ظرف این هفته برای ارائه وام به بانکها ابلاغ می شود.


- پنج شنبه 20 مهر 1391 ساعت 13:54 به گزارش سایت قطره و به نقل ازپارس به نقل از مهر، حسین صادق عابدین ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از شرکت توزیع نیروی برق شیراز با تشکر ازفعالیتهای این شرکت اظهار کرد: با توجه به شرایط خانه هایی روستایی و مقاوم نبودن آنها خوشبختانه زلزله دیشب در استان خساراتی را به همراه نداشت.


استاندار فارس ادامه داد: ظرف این هفته در راستای بازسازی خانه های روستایی دستور کار ارائه وام 30هزار خانه به بانک های عامل ابلاغ می شود.


وی ابراز کرد: با فشارهای وارده و پیگیری هفتگی معاونت عمرانی بانکهای عامل اقدامات خود را بخوبی انجام داده و امیدواریم تا پایان امسال 75هزار واحد مسکونی بازسازی شود .


صادق عابدین با تاکید بر اینکه باید تمام مسئولان دستگاه های ذیربط موضوع را با جدیت کامل تا حصول نتیجه پیگیری کنند اعلام کرد: اصرار بر این است که مسئولان به گونه ای عمل کنند که تا پایان سال 92 خانه روستایی بازسازی نشده ای وجود نداشته باشد.


کد خبر : 245736

آخرین مطالب:
مبارزه با آفات نخیلات در شادگان آغاز شد
ستاد مدیریت بحران پول، بنزین و گازوییل ندارد
افزایش مجدد قیمت مسکن مهر
عضو کمیسیون اقتصادی: اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها باید متناسب با واقعیت های اقتصادی باشد
رییس جهاد کشاورزی استان سمنان خبر داد رفع مشکل حمل بیش از 25 میلیون لیتر آب برای مناطق قشلاقی سمنان
مدیرکل فرودگاه مهرآباد در گفت و گو با فارس خبر داد ارتقاء ایمنی سطوح پروازی مهرآباد/ اجرای پروژه ایرساید با اعتبار 370 میلیارد تومان
سهمیه بنزین خودروهای عمومی بدون تغییر واریز شد
بالا آمدن آب در خراسان رضوی یک فرصت است نه یک تهدید
تزریق 5 هزار میلیاردی به «بورس»
قیمت آپارتمان های 50 متری تهران (+جدول)

زلزله دیشب شیراز خسارتی نداشت

زلزله دیشب شیراز خسارتی نداشت