جام جهانی
مطالب مرتبط:
دوشنبه، 17 مهر 1391 ساعت 15:33

بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی از شهرک صنعتی ...


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از شهرک صنعتی پرند و رباط کریم در صبح امروز (دوشنبه 17 مهرماه) خبر داد.


- سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با از بازدید صبح امروز(دوشنبه) اعضای کمیسیون اقتصادی از شهرک صنعتی رباط کریم خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس بازدید از شهرک صنعتی رباط کریم و پرند را در دستور کار خود داشتند که تا کنون بازدید از شهرک صنعتی رباط کریم انجام شده است و در حال عزیمت به شهر جدید پرند هستیم تا از شهرک صنعتی این شهر نیز بازدید داشته باشیم.


وی در ادامه افزود: در شهرک صنعتی رباط کریم از دو کارخانه قطعه سازی و کارخانه دوخت کت و شلوار و پیراهن بازدید داشتیم، که طی این بازدید مشاهده شد کارخانه قطعه سازی با مشکل جدی روبرست و 270 نفر از کارکنان آن تعدیل شده و در حال حاضر نیز با ظرفیت 20 درصد در حال فعالیت است.


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه به بازدید اعضای این کمیسیون از کارخانه دوخت کت و شلوار و پیراهن در شهرک صنعتی رباط کریم اشاره کرد و اظهار داشت: این کارخانه نیز که اکثر کارکنان آن را خانم ها تشکیل می دادند با مشکل سرمایه در گردش مواجه است و از آنجایی که قیمت ها هر روز در حال افزایش است در خرید پارچه و لوازم مورد نیاز خود دچار مشکل هستند.


آخرین مطالب:
هیچ تناقضی در آیات قرآن وجود ندارد - تشریح تفاوت میان توفی و مرگ
استخدام بیمارستان مهرگان
کنار گوششون شعار دادن، حالا میگن که همه چی دروغ بوده!+عکس
کواکبیان: شعارنه غزه، نه لبنان شعار هیچ مسلمانی نیست چه برسد به اصلاح طلبان/مسئله فلسطین دیگر تنها مربوط به جهان اسلام نیست
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی: جنایات رژیم صهیونیستی نتیجه غفلت دنیای اسلام است
حل مسائل حاشیه شهر؛ اولویت سفر وزیر کشور به مشهد مقدس
کانادا تشکیل کمیته تحقیق درباره جنایات جنگی اسراییل را مأیوس کننده خواند
جنایات غزه واقعیت ذاتی رژیم گرگ صفت صهیونیستی است
- محرم و انقلاب اسلامی ایران - منتشر شد
اختری ؛ سخنران راهپیمایی روز قدس در اهواز

بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی از شهرک صنعتی ...

بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی از شهرک صنعتی ...