مطالب مرتبط:
دوشنبه، 17 مهر 1391 ساعت 15:33

بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی از شهرک صنعتی ...


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از شهرک صنعتی پرند و رباط کریم در صبح امروز (دوشنبه 17 مهرماه) خبر داد.


- سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با از بازدید صبح امروز(دوشنبه) اعضای کمیسیون اقتصادی از شهرک صنعتی رباط کریم خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس بازدید از شهرک صنعتی رباط کریم و پرند را در دستور کار خود داشتند که تا کنون بازدید از شهرک صنعتی رباط کریم انجام شده است و در حال عزیمت به شهر جدید پرند هستیم تا از شهرک صنعتی این شهر نیز بازدید داشته باشیم.


وی در ادامه افزود: در شهرک صنعتی رباط کریم از دو کارخانه قطعه سازی و کارخانه دوخت کت و شلوار و پیراهن بازدید داشتیم، که طی این بازدید مشاهده شد کارخانه قطعه سازی با مشکل جدی روبرست و 270 نفر از کارکنان آن تعدیل شده و در حال حاضر نیز با ظرفیت 20 درصد در حال فعالیت است.


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه به بازدید اعضای این کمیسیون از کارخانه دوخت کت و شلوار و پیراهن در شهرک صنعتی رباط کریم اشاره کرد و اظهار داشت: این کارخانه نیز که اکثر کارکنان آن را خانم ها تشکیل می دادند با مشکل سرمایه در گردش مواجه است و از آنجایی که قیمت ها هر روز در حال افزایش است در خرید پارچه و لوازم مورد نیاز خود دچار مشکل هستند.


آخرین مطالب:
فیلترینگ سایت های خبری توجیهی ندارد/ دولت به فیلترینگ سایت های غیر اخلاقی رسیدگی کند
بروکراسی وام، بلای جان کشاورزان
نجفی:ایران موارد مطرح شده با عنوان \'ابعاد احتمالی نظامی\' را معتبر نمی داند/ظرفیت های دفاعی ایران در هیچ شرایطی قابل مذاکره نیست
از ارزیابی نیروی قدس سپاه تا لزوم همگرایی کشورهای منطقه برای مقابله با تروریسم
حکم آیت الله مکارم شیرازی برای زیارت اهل قبور و دفن میت در شب
طی مراسمی کانون های برتر طرح اوقات فراغت در قم تجلیل شدند
فرهنگ سازی شیوه های امروزی در ترویج وتبلیغ دینی در حوزهای علمیه
کی روش: برای موفقیت باید زودتر از خواب بیدار شویم!
پرواز آزمایشی بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان به تهران
عکس های جدید و متفاوتی از مریم خدارحمی

بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی از شهرک صنعتی ...

بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی از شهرک صنعتی ...