مطالب مرتبط:
دوشنبه، 17 مهر 1391 ساعت 14:35

عضو کمیسیون انرژی مجلس: مسئولان با محتکران ...


عضو کمیسیون انرژی و نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: احتکار شیوه ای غیر اسلامی است که اصناف باید از وقوع این پدیده جلوگیری کنند و مسئولان نیزبایستی برخورد قاطع تری با عاملان آن از خود نشان دهند.


- محمدسعید انصاری امروز در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی فارس در آبادان اظهار کرد: احتکار کالا ها و اجناس ضروری شهروندان یک عمل غیر اسلامی و انسانی است.


وی افزود: گرانی ها در بازار به زودی و با استفاده از تدابیر خاص اقتصادی بر طرف شده و مردم می توانند چون گذشته کالاها و اجناس خود را با قیمت مناسب تهیه کنند.


نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این تنش با تدابیر خاص اقتصادی از کشور گذر کرده و باعث ایجاد اختلال در بازار کشورهایی می شود که به دنبال اهداف خاص تحریم هایی را بر ملت ایران تحمیل می کنند.


وی با اشاره به قیمت های کالا و اجناس خارجی در بازار ته لنجی آبادان گفت: کالاهای ته لنجی از خارج وارد کشور شده و با توجه به نوسان قیمت ارز و دلار اینکالاها نیز با افزایش قیمت روبرو هستند.


انصاری افزود: افزایش قیمت بعضی از کالاهای خارجی در بازار ته لنجی آبادان به زودی مرتفع شده و پایدار نمیماند و شهروندان می توانند بیشتر از گذشته اجناس اساسی خود را با قیمت مناسب از این بازار تهیه کنند.


آخرین مطالب:
واردات نفت آمریکا به پایین ترین سطح رسید
رفتار نا بهنجار توریست های انگلیسی در خیایان های اسپانیا (+عکس)
با تغییر یک نفر مسیرمان عوض نمی شود
تا 5 سال آینده کسی شامپو استفاده نمی کند!
سیستم بانکی در استان ناامیدکننده است!
تصاویر / بازدید از پروژه تعریض پل سوم اهواز
هواپیمایی با سوخت روغن سرخ کردنی
قطعی آب در اصفهان، تلنگری به تهرانی ها/ هجوم مردم به مغازه ها/ لزوم صرفه جویی 25درصدی
بهره برداری از پروژه های عمرانی شهریار با اعتبار شش میلیارد تومان
برداشت سنتی گندم (عکس)

عضو کمیسیون انرژی مجلس: مسئولان با محتکران ...

عضو کمیسیون انرژی مجلس: مسئولان با محتکران ...