جام جهانی
مطالب مرتبط:
دوشنبه، 17 مهر 1391 ساعت 11:12

رامنی: نقش آمریکا در سوریه، مصر و ایران ...


با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نامزد جمهوری خواهان در سخنانی با هدف جلب آراء، خواستار افزایش نقش آمریکا در سوریه، - مصر و ایران شد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازنامه به نقل از آسوشیتدپرس، ستاد تبیلغاتی میت رامنی با انتشار بخشی از متن سخنرانی رامنی درباره مواضع سیاست خارجی وی اعلام کرد که نامزد جمهوری خواهان خواستار افزایش نقش موثر آمریکا در سوریه، مصر و ایران است.


نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری 2012آمریکا، در این سخنرانی خواستار افزایش حمایت های آمریکا از مخالفان در سوریه، اعمال شرایطی بر کمک های مالی آمریکا به مصر و تشدید تحریم های غربعلیه ایران شد.


میت رامنی که با تبیین سیاست خارجی مورد نظرش به دنبال ضعیف نشان دادن رقیب دموکراتش در این صحنه است، گفت که سیاست خارجی اوباما "طی چهارسال گذشته موجب کاهش نفوذ آمریکا در امور جهان و به ویژه خاورمیانه شده است.


وی با تاکید بر اینکه اکنون زمان تغییر مسیر در خاورمیانه فرا رسیده است، باراک اوباما را به انفعال در سیاست خارجی آمریکا متهم و تاکید کرد آمریکا باید با همکاری با دیگر کشورها حمایت های لازم از مخالفان درسوریه را به عمل آورد.


رامنی همچنین خواستار تشدید تحریم های غرب علیه ایران به دلیل برنامه هسته ای این کشور شد و ادامه حمایت مصر از پیمان کمپ دی

آخرین مطالب:
شهادت یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی در غزه
حمله موشکی مقاومت به رآکتور هسته ای تسوراک
رژیم صهیونیستی طرح آتش بس کری را رد کرد
اسراییل طرح آتش بس کری را رد کرد
- عکس: واکنش اسطوره آبی ها به روز قدس
وحشیانه ترین تصاویر را مدعیان حقوق بشر رقم می زنند
الاقصی: توپخانه رژیم صهیونیستی گروهی از شهروندان فلسطینی را در شهرک خزاعه در غزه هدف قرار داد
الاقصی: نظامیان صهیونیست یک شهروند فلسطینی را در الخلیل به ضرب گلوله شهید کردند
روز قدس در فیلیپین/ تجمع مسلمانان در شهرهای مختلف در حمایت از غزه
کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی پیشنهاد آتش بس را رد کرد

رامنی: نقش آمریکا در سوریه، مصر و ایران ...

رامنی: نقش آمریکا در سوریه، مصر و ایران ...