جام جهانی
مطالب مرتبط:
شنبه، 15 مهر 1391 ساعت 10:42

تشکیل ستاد استقبال از مقام معظم رهبری در ...


ستاد مردمی استقبال از رهبر معظم انقلاب اسلامی در سه شهر بجنورد، شیروان و اسفراین که معظم له در این شهرها حضور خواهد یافت تشکیل شد.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازنامه به نقل از خبرگزاری فارس، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی اظهار کرد: ستاد استقبال منتظران قدوم مبارک مقام عظمای ولایت و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) در آستان خراسان شمالی با حضور فعال و فراگیر اقشار مختلف مردم، تشکیل شده است.


حسین ثابت قدم افزود: ستاد استقبال از شمیم نایب حضرت امام عصر (عج) حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ضمن برگزاری جلسات متعدد و تشکیل کمیته های تخصصی، آماده میزبانی شایسته از رهبر فرزانه انقلاب و خلق حماسه ای ماندگار در دیار باب الرضا هستند.


وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که به برکت سفر رهبر انقلاب در عرصه های فرهنگی عمران، آبادانی، نشاط و شادابی استان را فرا گرفته و افتخار دیگری بر افتخارات خراسان شمالی افزوده شود.


افزون بر تشکیل ستاد استقبال از رهبری در سه شهر استان و ستادهایی نیز در سایر مراکز شهرستان های خراسان شمالی برای استقبال از نمایندگان رهبر معظم انقلاب تشکیل شده است.


19 مهر همزمان با چهارشنبه همین هفته زمان سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی اعلام شده است.


آخرین مطالب:
اسراییل شیشه عمر استکبار جهانی است - اسراییل خون آشام میوه اصلی - لیبرال دموکراسی - است، نه نقطه ا
پیش بینی رضایی از ادامه درگیری ها در غزه
مجلس به دنبال رفع منع استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای وام ازدواج/ آغاز پرداخت 100 هزار وام ازدواج پس از تعطیلات عید فطر
درسی از امام خمینی(س) - راه و روش برگرفته از عید فطر
هدیه ای که خاتمی به سهیل محمودی داد
بیمارستان شهربابک پزشک متخصص ندارد
روحانی عید سعید فطر را به ملت ایران تبریک گفت
استقرار 3 هزار پایگاه جمع آوری زکات فطره کمیته امداد در خراسان رضوی
☽ عید فطر مبارک
دنیای واقعی طبق نقاشی کودکان

تشکیل ستاد استقبال از مقام معظم رهبری در ...

تشکیل ستاد استقبال از مقام معظم رهبری در ...