جام جهانی
مطالب مرتبط:
جمعه، 14 مهر 1391 ساعت 19:16

استاندار گلستان: جشنواره اقوام، وحدت ملی ...


برگزاری جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین، باعث تقویت وحدت ملی و دینی در جامعه می شود و باید برای برپایی هر چه باشکوه تر آن تلاش کرد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،مهندس جواد قناعت روز جمعه در جمع شرکت کنندگان در ششمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین در گرگان افزود: یکی از راهبردهای برگزاری این جشنواره تحکیم وحدت ملی و دینی است و خوشبختانه اقوام و خرده فرهنگ های ایران در عین کثرت، وحدت دارند.


وی اضافه کرد: وجود 180 غرفه در نمایشگاه این جشنواره هم بیانگر استقبال اقوام و خرده فرهنگ های کشور از برگزاری جشنواره و هم تمایل آنها به شناخت از یکدیگر و کمک به حفظ وحدت و انسجام ملی است.


استاندار گلستان دومین راهبرد اصلی برگزاری ششمین دوره جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین را ایجاد پیوند فرهنگی بین اقوام عنوان کرد و فرهنگ را مهم ترین عنصر در حفظ موجودیت و هویت یک کشور دانست.


قناعت خاطرنشان کرد: در سایه برگزاری این جشنواره، اقوام و خرده فرهنگ های موجود در کشور، در صفا و صمیمیت خود را معرفی می کنند.


وی ادامه داد: سومین راهبرد اصلی برگزاری ششمین دوره جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین، ایجاد طراوت و نشاط اجتماعی است و برای این که جامعه پویا باقی بماند و مسیر توسعه را با قدرت ادامه دهد با

آخرین مطالب:
نماینده مجلس: طرح ایران هراسی درمذاکره های هسته ای شکست خورد
رتبه 107 ایران در شروع یک کسب و کار/ شاخص انجام کسب وکار 157
کانون های مساجد استان سمنان حضور پر رنگ در راهپیمایی داشتند
با امضای معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد الگوی مصرف آب و برق حوزه های علمیه، مساجد، دارالقرآن ها، حسینیه ها و اماکن دینی اقلیت
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فیروزکوه: فلسطین از دغدغه های امام خمینی (ره) بود
فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه: مسئله فلسطین، مسئله انسانیت و کرامت انسانی است
علت خلع لباس ده ها کشیش در انگلیس
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس: ازدحام بیماران در مراکز استان ها از دلایل توزیع ناعادلانه پزشکان است
امام جمعه بناب: آمریکا در منطقه جنگ احزاب به راه انداخته است
امام جمعه قلعه‎گنج: رژیم صهیونیستی توان مقابله با مقاومت را ندارد

استاندار گلستان: جشنواره اقوام، وحدت ملی ...

استاندار گلستان: جشنواره اقوام، وحدت ملی ...