جام جهانی
مطالب مرتبط:
سه شنبه، 11 مهر 1391 ساعت 19:03

رفسنجانی:"بی واهمه" درانتخابات حضور ...


روزنامه اصلاح طلب 'آرمان روابط عمومی' از دیداری میان ناطق نوری با هاشمی رفسنجانی خبر داده است که در آن ناطق نوری از رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم دعوت کرده است.


- روزنامه اصلاح طلب آرمان روابط عمومی از دیداری میان ناطق نوری با هاشمی رفسنجانی خبر داده است که در آن ناطق نوری از رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم دعوت کرده است.


به گزارش سایت قطره و به نقل از، امروز یک روزنامه اصلاح طالب خبری را منتشر کرد که نشان می دهد تمایل طیفی ازاصلاح طلبان این است که آیت الله هاشمی جدای از آنکه طراح پروژه سیاسی دولت وحدتملی باشد، کاندیدای آن نیز محسوب شود .


در این خصوص روزنامه اصلاح طلب آرمان روابط عمومی از دیداری میان ناطق نوری با هاشمی رفسنجانی خبر داده استکه در آن ناطق نوری از رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم دعوت کرده است.


به نوشته این روزنامه حجت الاسلام ناطق نوری در این دیدار خطاب به هاشمی رفسنجانی گفته است: من با نیروهای انقلاب، بازاری ها و روحانیت در تماس هستم، این نیروها از برخوردهایی که با شما صورت می گیرد ابراز نگرانی می کنند.


شما شفاف بیایید در صحنه و ما هم پشت شما هستیم.


آخرین مطالب:
اسراییل شیشه عمر استکبار جهانی است - اسراییل خون آشام میوه اصلی - لیبرال دموکراسی - است، نه نقطه ا
پیش بینی رضایی از ادامه درگیری ها در غزه
مجلس به دنبال رفع منع استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای وام ازدواج/ آغاز پرداخت 100 هزار وام ازدواج پس از تعطیلات عید فطر
درسی از امام خمینی(س) - راه و روش برگرفته از عید فطر
هدیه ای که خاتمی به سهیل محمودی داد
بیمارستان شهربابک پزشک متخصص ندارد
روحانی عید سعید فطر را به ملت ایران تبریک گفت
استقرار 3 هزار پایگاه جمع آوری زکات فطره کمیته امداد در خراسان رضوی
☽ عید فطر مبارک
دنیای واقعی طبق نقاشی کودکان

رفسنجانی:"بی واهمه" درانتخابات حضور ...

رفسنجانی:"بی واهمه" درانتخابات حضور ...