جام جهانی
مطالب مرتبط:
سه شنبه، 11 مهر 1391 ساعت 19:03

رفسنجانی:"بی واهمه" درانتخابات حضور ...


روزنامه اصلاح طلب 'آرمان روابط عمومی' از دیداری میان ناطق نوری با هاشمی رفسنجانی خبر داده است که در آن ناطق نوری از رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم دعوت کرده است.


- روزنامه اصلاح طلب آرمان روابط عمومی از دیداری میان ناطق نوری با هاشمی رفسنجانی خبر داده است که در آن ناطق نوری از رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم دعوت کرده است.


به گزارش سایت قطره و به نقل از، امروز یک روزنامه اصلاح طالب خبری را منتشر کرد که نشان می دهد تمایل طیفی ازاصلاح طلبان این است که آیت الله هاشمی جدای از آنکه طراح پروژه سیاسی دولت وحدتملی باشد، کاندیدای آن نیز محسوب شود .


در این خصوص روزنامه اصلاح طلب آرمان روابط عمومی از دیداری میان ناطق نوری با هاشمی رفسنجانی خبر داده استکه در آن ناطق نوری از رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم دعوت کرده است.


به نوشته این روزنامه حجت الاسلام ناطق نوری در این دیدار خطاب به هاشمی رفسنجانی گفته است: من با نیروهای انقلاب، بازاری ها و روحانیت در تماس هستم، این نیروها از برخوردهایی که با شما صورت می گیرد ابراز نگرانی می کنند.


شما شفاف بیایید در صحنه و ما هم پشت شما هستیم.


آخرین مطالب:
دستیار ویژه رییس جمهور میهمان ویژه امشب نمایشگاه قرآن
الحاق ناوشکن دماوند به نداجا
وظیفه کاریکاتوریست ها درباره غزه
باید عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ کرد ‏
رییس سازمان تبلیغات اسلامی کاشان خبر داد تغییر مسیر راهپیمایی روز قدس در کاشان / شهدای بسیج محل تجمع راهپییمایان
فیلم/ کنایه ناطق نوری به تلویزیون/ جنبش ساعت چنده؟/ آقازاده داخل نشین/ مرد همیشه منتقد/ گرای جدید به شکارچی ها/ اتهام دو نماینده به یکدیگر
عوامل مؤثر بر خرید بیمه عمر (مطالعه موردی شهر تهران)
شرح خطبه حضرت امیرالمومنین (ع) در "نشانی آفتاب"
گزینه بخشداری های دشتستان مشخص شد
جزییات مذاکره قوام و استالین

رفسنجانی:"بی واهمه" درانتخابات حضور ...

رفسنجانی:"بی واهمه" درانتخابات حضور ...