مطالب مرتبط:
یکشنبه، 9 مهر 1391 ساعت 17:45

زن جوان، طراح اختلاس چهار میلیاردی از بانک


کارمند بانک که با نقشه حساب شده همسرش دست به اختلاس چهار میلیارد تومانی زده بود، تصور نمی کرد پولی را که به حساب برادرش ریخته، راز او را فاش کند.


- آفتاب: مدتی قبل مسئولان یکی از بانک های مشهد هنگام بررسی حساب ها متوجه شدند چهار میلیارد تومان از دارایی بانک بی هیچ رد و اثری ناپدید شده است و وقتی به بررسی مدارک و اسناد پرداختند، متوجه شدند که این مبلغ به صورت حواله از حساب بانک برداشت شده است.


با گزارش ماجرا به پلیس، تیمی از مأموران به دستور قاضی حسین امام وردی، بازپرس شعبه 804 مجتمع قضایی شهید قدوسی مشهد وارد عمل شدند و تحقیقات برای کشف راز اختلاس میلیاردی شروع شد.


کارآگاهان در بررسی های گسترده متوجه شدند که این مبلغ در ساعتی از حساب بانک خارج شده که کارمندان کار روزانه شان را تمام کرده و همه حساب ها را بسته بودند.


بنابراین تنها احتمالی که در این مرحله از تحقیقات مطرح بود اینکه فردی از داخل بانک و با در اختیار داشتن رمز ورود به شبکه بانکی دست بهسرقت چهار میلیارد تومانی زده است.


ماموران در ادامه جست وجو برای شناسایی حساب هایی که مبلغ مورد نظر به آنها واریز شده بود را آغاز کردند.


آنها متوجه شدند بیشتر این مبلغ به یک حساب خاص واریز شده و در ادامه ردگیری ها معلوم شد که مبالغ واریز شده به این حساب صرف خرید صدها سکه و شمش های طلا ش

آخرین مطالب:
48 زخمی در واژگونی اتوبوس در اصفهان
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در نایین 48 مصدوم برجای گذاشت
ربودن خودرو با کودکی داخل آن
سیل در شهر مانیل فیلیپین / عکس
طی هفته گذشته صورت گرفت ثبت بیش از 3 هزار تخلف رانندگی در جاده های درون شهری خراسان جنوبی
رییس جمعیت هلال احمر سمنان: سانحه رانندگی در سمنان 4 مصدوم بر جای گذاشت
نجات گربه وحشی از چاه 10 متری
120 کیلوگرم تریاک و دو کیلو و 200 گرم هرویین در همدان کشف شد
فوت و فنی شناسایی شیرخالص!
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر در گفت و گو با فارس: بسته های آموزشی مبارزه با مواد مخدر بین دانش آموزان و دانشجویان توزیع می شود

زن جوان، طراح اختلاس چهار میلیاردی از بانک

زن جوان، طراح اختلاس چهار میلیاردی از بانک