مطالب مرتبط:
شنبه، 8 مهر 1391 ساعت 13:28

حق سایپا است که در ورزشگاه انقلاب میزبان ...


کاپیتان تیم فوتبال سایپای البرز گفت: حق سایپا است که در ورزشگاه انقلاب میزبان پرسپولیس باشد - ابراهیم صادقی کاپیتان تیم فوتبال سایپای البرز در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت تیم خود در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم ما بعد شکست مقابل ذوب آهن تمرینات خود را ادامه داد شکست مقابل ذوب آهن در شرایطی که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم برای ما سخت بود ولی فوتبال برد و باخت دارد و باید آماده دیدار مقابل پرسپولیس شویم.


وی ادامه داد: دیدار مقابل پرسپولیس شرایط خاص خود را دارد همیشه بازی های این دو تیم پر گل بوده و باید برای کسب سه امتیاز تمام تلاش خود را انجام دهیم.


صادقی تصریح کرد: پرسپولیس با پیروزی که برابر آلومینیوم هرمزگان به دست آورد از نظر روحی و روانی در شرایط مطلوبی قرار گرفته و باید با تمام قوا مقابل این تیم صف آرایی کنیم.


کاپیتان سایپای البرز در خصوص برگزاری دیدار در ورزشگاه تختی تهران اظهار داشت: در این دیدار تیم ما میزبان است و حق سایپا است که در ورزشگاه انقلاب میزبان پرسپولیس باشد ولی باز هم شرایط برای میزبانی سایپا از سرخابی های پایتخت در البرز مهیا نیست و باید در ورزشگاه تختی میزبان این تیم باشیم.


آخرین مطالب:
اشتباه عجیب پرسپولیس؛ صادقیان بخشیده نشد!
موتینیو: نتیجه مساوی عادلانه بود
بنزما: پیروزی رئال مادرید مهمتر از گلزنی من است
سیمئونه: از طریق جناحین به یووه ای ها ضربه زدیم
لیگ قهرمانان اروپا 2014/2015 : مالمو - المپیاکوس (ویدیو)
برای دومین بار محقق می شود برگزاری کلاس داوری فوتبال در جاسک
تصاویری از خالکوبی آرش برهانی
انتقال آزاد خدیرا به آرسنال یا چلسی
بازی سخت است چون پدیده برای جبران می آید
از ترس روی کین داشتم خودم را خیس می کردم

حق سایپا است که در ورزشگاه انقلاب میزبان ...

حق سایپا است که در ورزشگاه انقلاب میزبان ...