مطالب مرتبط:
یکشنبه، 2 مهر 1391 ساعت 04:18

برپایی جشن های بزرگ دهه کرامت در مرکز تهران


همزمان با شروع دهه کرامت جشن های بزرگ با محوریت میلاد با سعادت امام رضا (ع) در سطح بوستان ها و مساجد منطقه هفت برگزار می شود.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران" از شهرداری منطقه هفت ، محمود منیعی در این خصوص گفت : با توجه به فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و میلاد با سعادت امام رضا (ع) و آغاز دهه کرامت این اداره در سطح منطقه برنامه های متنوعی را در دست اجرا قرار داده است.


معاون اجتماعی ، فرهنگی منطقه هفت، برپایی نمایشگاه آثار خوشنویسی و هنرهای تجسمی با محوریت امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) و حضرت شاهچراغ ، برگزاری جشن تکلیف ویژه دخترانی که به سن تکلیف رسیده اند در روز تولد حضرت معصومه (س) و روز دختر و برگزاری جشن های ویژه دهه کرامت با تعامل و مشارکت مساجد ، شورایاری ها ، بسیج و گروههای مردمی در مساجد و بوستان های سطح منطقه را از جمله برنامه های منطقه در دهه کرامت عنوان کرد.


وی ، نصب بنر در سطح منطقه در بیشتر پرتابل ها و تمام بیلیبورد ها ، عرشه های پل با محوریت جملات و حکمت های رضوی ،ارسال پیامک به تمام شهروندان و نخبگان سطح منطقه با عنوان حکمت های رضوی و برگزاری نمایشگاه عکس از حرم امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) و حضرت شاهچراغ را از دیگر برنامه های منطقه در این دهه برشمرد.


آخرین مطالب:
مداحی کریمی دررثای امام صادق(ع)
پیکر شهدای گمنام در اردبیل تشییع شد
نخستین سالگرد درگذشت معین رییسی برگزار شد + عکس
ادعای کذب دفاع از حقوق بشر، به خود آمریکاییان نیز ثابت شد
آمریکا از ایجاد عدالت در خاک خود نیز عاجز است
مقام معظم رهبری نظام را از پیچ و خم توطئه های دشمن حفظ کردند
نتایج نهایی آزمون ارشد دوشنبه اعلام می شود
سخنان وزیر اطلاعات درباره شیعیان تنوری
پیکر سیمین بهبهانی تشییع شد
معرفی اعضای هیات تحقیق و تفحص از عملکرد صنعت بیمه ،هفته آینده

برپایی جشن های بزرگ دهه کرامت در مرکز تهران

برپایی جشن های بزرگ دهه کرامت در مرکز تهران