مطالب مرتبط:
شنبه، 1 مهر 1391 ساعت 12:06

گشایش کنارگذر شمالی مشهد پس از بازگشت رییس ...


معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح آزادراه کنارگذر شمالی مشهد با حضور رییس جمهور پس از بازگشت وی از مجمع عمومی سازمان ملل خبر داد.


سیداحمد صادقی در گفت وگو با خبرنگار راه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: آزادراه کنار گذر شمالی مشهد به طول 72 کیلومتر با هزینه 1750 میلیارد ریال که ساخت آن از سال 84 آغاز شده است با حضور رییس جمهور پس از بازگشت وی از نیویورک افتتاح خواهد شد.


وی ادامه داد: این آزادراه بیش از دو ماه است که آماده افتتاح شده است اما از آنجایی که قرار است با حضور رییس جمهور افتتاح شود منتظر بازگشت وی هستیم.


به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی آزادراه کنارگذر شمالی مشهد از 15 کیلومتری مشهد آغاز می شود و از طریق تقاطع غیر همسطح از روی آزادراه مشهد ـ باغچه می گذرد و سپس به سمت شمال غرب منحرف می شود و پس از دور زدن حومه مشهد در منطقه ناظریه به جاده مشهد ـ قوچان ختم می شود.


رییس شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور همچنین اظهار کرد: آزادراه کنار گذر شمالی مشهد 72 کیلومتر طول و 44 متر عرض دارد و پس از زیر بار ترافیک رفتن می تواند حجم زیادی از ترافیک منتهی به شهر مقدس را کاهش دهد.


صادقی همچنین از افتتاح راه آهن میاندوب به مهاباد تا دو ماه آینده خبر داد.


آخرین مطالب:
مدیرعامل شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران خبر داد تولید انبوه دستگاه استابلایزر در کشور/ آمادگی هلال برای تولید 10 هزار استابلایزر در روز
طی حکمی مدیر جدید شعب بانک کشاورزی خراسان شمالی منصوب شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: هزینه 12 هزار میلیارد تومانی تأمین اجتماعی در طرح تحول سلامت/ افزایش اعتبار دفترچه بیمه
قیمت سکه و ارز در بازار سه شنبه/جدول
تله کابینی برای حمل و نقل عمومی در سال 2030
رییس کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی تهران در گفت وگو با فارس: شورای پول و اعتبار امروز درباره نرخ و نحوه بازپرداخت بدهی های ارزی تصمیم می گیرد
کارنامه درخشان بانک صادرات ایران در حوزه مسوولیت اجتماعی
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان خبر داد درآمد 19 میلیارد و 320 میلیون تومانی ذرت کاران زنجانی
شاخص کل فرابورس 1 واحد صعود کرد
تلاش شاخص برای سبز پوش ماندن نتیجه نداد / افت 11 واحدی شاخص کل

گشایش کنارگذر شمالی مشهد پس از بازگشت رییس ...

گشایش کنارگذر شمالی مشهد پس از بازگشت رییس ...