مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 30 شهریور 1391 ساعت 13:51

پیام تبریک نیروی انتظامی به مناسبت هفته ...


نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای فرارسیدن هفته دفاع مقدس را که حماسه بی بدیل ملت سلحشور ایران اسلامی و بسیجیان دریادل می باشد را تبریک گفت.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازسرویس انتظامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این اطلاعیه در ذیل آمده است: هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می درخشد، تاریخ 8 ساله دفاع مقدس که پر از عشق و ایثار و مقاومت است و دعای شبانه پرچمدار وادی عشق و یاور بسیجیان و رزمندگان حضرت امام (ره)، خروش سپاهیان، بسیجیان، ارتشیان و پشتیبانی خالصانه پیر و جوان، مرد و زن را در دل خود دارد، همواره در سینه تاریخ خواهد ماند.


ذکر فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران است.


حدیث هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتی که قله های سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامی را نگاشته اند.


نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه

آخرین مطالب:
سفارت انگلیس برای تنبیه تعطیل بماند
آنچه ایوبی و مسئولان سینمایی کشور باید بدانند
همه انسان ها وظیفه دارند غدیر و ولایت را تبلیغ کنند
موازی کاری مهمترین مشکل نهادهای فرهنگی/ مردم می توانند در اشاعه فرهنگ بهترین نقش را ایفا کنند
مانور مقابله با بیماری لمپی اسکین در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
طرح های شهرداری قزوین را با روش فاینانس اجرا می کنیم
دفاع مقدس را سیاسی نکنیم
روناک یونسی و همسرش محسن میری+تصویر
دیدار جمعی از فرهیختگان چند استان کشور با هاشمی رفسنجانی
ناآگاهی از قانون دلیل وقوع بسیاری از جرایم در کهگیلویه وبویراحمد است

پیام تبریک نیروی انتظامی به مناسبت هفته ...

پیام تبریک نیروی انتظامی به مناسبت هفته ...