مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 23 شهریور 1391 ساعت 16:03

توهین به پیامبر و رسانه های غرب/2


گام اول رسانه های غربی برای توجیه رفتار جنون آمیز دو تن از عوامل صهیونیستی-آمریکایی در ساخت و انتشار فیلم موهن درباره پیامبر اسلام به ناکامیو یک رسوایی در کارنامه شان بدل گشت.


- جام دینی؛ سایت های غربی که در گام اول سعی داشتند چنین القاء کنند این مسلمانان هستند که از فیلم آمریکایی برداشتی توهین آمیز داشته اند در گام دوم به دلیل آنکه نتوانستند حقیقت ماجرا را کتمان کنند مجبور شدند فتیله را پایین کشیده و بپذیرند اقدام صورت گرفته توهین آمیز بوده است.


دویچه وله در گزارشی مفصل نوشت: تهیه و پخش فیلمی که تصویری بیمارگونه و خشن از پیامبر اسلام ارائه می دهد، یک سال پس ازقرآن سوزی یک کشیش متعصب آمریکایی، بار دیگر به تنش میان جهان اسلام و جهان غرب دامن زد.


سایت دولتی دویچه وله افزود: سازنده فیلمی که نمایش 14 دقیقه از آن در یوتیوب زمینه ساز ناآرامی های خشونت آمیز قاهره و بنغازی شده، مرد 54 ساله ای بنام "سام باسیل" است که تابعیت دوگانه "آمریکا و اسراییل" را دارد.


بر پایه گزارش روزنامه "نیویورک تایمز" در فیلم سام باسیل، پیامبر اسلام به صورت مردی زن باره، همجنس گرا و گانگستری خون آشام مجسم شده است.


رادیو فردا نیز در گزارشی مشابه نوشت: نسخه ای 13 دقیقه ای از فیلمی که باعث این بلوا شده و تاکنون جان دست کم چهار تن را گرفته است با عن

آخرین مطالب:
ابراز تردید مجدد نتانیاهو درباره برنامه هسته ای ایران
مخترع ترین شهرهای دنیا کدامند؟
آخرین اخبار درباره پرواز مرگ مالزی
ابراز تأسف آمریکا از آشتی فلسطینی ها
مسکو تاکید کرد؛ برنامه موشکی ایران هرگز در گروه 1+5 بررسی نشده است/آمریکا کارشکنی می کند
6 کشته و زخمی در انفجار در کراچی پاکستان
وزارت خارجه سوریه: هیچ کس حق دخالت در انتخابات ریاست جمهوری را ندارد
همه پرسی برای جدایی از اوکراین در مناطق دونتسک و لوگانسک به طور همزمان برگزار می شود
نتانیاهو توافق فتح و حماس را در نشستی فوری در کابینه بررسی می کند
حمله انفجاری در کراچی پاکستان شش کشته و زخمی برجا گذاشت

توهین به پیامبر و رسانه های غرب/2

توهین به پیامبر و رسانه های غرب/2