مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 23 شهریور 1391 ساعت 16:03

توهین به پیامبر و رسانه های غرب/2


گام اول رسانه های غربی برای توجیه رفتار جنون آمیز دو تن از عوامل صهیونیستی-آمریکایی در ساخت و انتشار فیلم موهن درباره پیامبر اسلام به ناکامیو یک رسوایی در کارنامه شان بدل گشت.


- جام دینی؛ سایت های غربی که در گام اول سعی داشتند چنین القاء کنند این مسلمانان هستند که از فیلم آمریکایی برداشتی توهین آمیز داشته اند در گام دوم به دلیل آنکه نتوانستند حقیقت ماجرا را کتمان کنند مجبور شدند فتیله را پایین کشیده و بپذیرند اقدام صورت گرفته توهین آمیز بوده است.


دویچه وله در گزارشی مفصل نوشت: تهیه و پخش فیلمی که تصویری بیمارگونه و خشن از پیامبر اسلام ارائه می دهد، یک سال پس ازقرآن سوزی یک کشیش متعصب آمریکایی، بار دیگر به تنش میان جهان اسلام و جهان غرب دامن زد.


سایت دولتی دویچه وله افزود: سازنده فیلمی که نمایش 14 دقیقه از آن در یوتیوب زمینه ساز ناآرامی های خشونت آمیز قاهره و بنغازی شده، مرد 54 ساله ای بنام "سام باسیل" است که تابعیت دوگانه "آمریکا و اسراییل" را دارد.


بر پایه گزارش روزنامه "نیویورک تایمز" در فیلم سام باسیل، پیامبر اسلام به صورت مردی زن باره، همجنس گرا و گانگستری خون آشام مجسم شده است.


رادیو فردا نیز در گزارشی مشابه نوشت: نسخه ای 13 دقیقه ای از فیلمی که باعث این بلوا شده و تاکنون جان دست کم چهار تن را گرفته است با عن

آخرین مطالب:
روزشمار بین الملل
در گلوله باران منطقه الصبره در مرکز غزه چهار فلسطینی از جمله سه کودک به شهادت رسیدند
تظاهرات کنندگان ضداسراییلی تصویر پرچم فلسطین را روی ساختمان پارلمان انگلیس انداختند + فیلم و عکس
جنگ مصر و عربستان علیه فلسطین
نگاه ژئوپلیتیکی به نبرد غزه
جنگ مصر و عربستان علیه فلسطین
اقتصاد مقاومتی سد راه تحریم
انگلیس هم سفارت خود در لیبی را تعطیل کرد
شهدای نیجریه در برابر شهدای فلسطین چیزی نیست
شمار شهدای حمله رژیم صهیونیستی به منطقه تل السلطان به 21 نفر رسید

توهین به پیامبر و رسانه های غرب/2

توهین به پیامبر و رسانه های غرب/2