مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 23 شهریور 1391 ساعت 02:10

یوتیوب از حذف فیلم موهن به پیامبر اسلام ...


در حالیکه تظاهرات مردم لیبی در اعتراض به فیلم اهانت آمیز به پیامبر اسلام به مرگ سه دیپلمات و همچنین سفیر آمریکا در لیبی منجر شد، - " ، سایت یوتیوب از حذف فیلم اهانت آمیز به ساحت مقدس پیامبر اسلام که منجر به خشم مسلمانان سراسر جهان شده است، خودداری و در عوض دسترسی به این کلیپ ویدئویی 14 دقیقه ای را در دو کشور مصر و لیبی که سفارتخانه های آمریکا در آنجا هدف تظاهرات مردمی قرار گرفته اند، مسدود کرد.


خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داده است که بدنبال این تصمیم اجرایی سایت یوتیوب، کاربران اینترنتی در مصر و لیبی قادر به دسترسی به این فیلم که منجر به ایجاد خشم عمومی در این کشورها شده است، نیستند.


در ادامه این خبر آمده است که یوتیوب این فیلم را همچنان در سایت خود قرار داده است اما به دلیل خشونت های ایجاد شده در آفریقای شمالی، دسترسی به این فیلم را در مصر و لیبی مسدود کرده است.


یوتیوب با اشاره به فیلم توهین به پیامبر اسلام آورده است: این ویدئو که به طور گسترده ای در وب قابل دسترسی است، صراحتا بر اساس خط مشی ماست و بنابراین در یوتیوب باقی خواهد ماند؛ با این حال، با توجه به شرایط بسیار دشوار لیبی و مصر، ما موقتا دسترسی به این فیلم را در این دو کشور مسدود کرده ایم.


آخرین مطالب:
صهیونیست ها دنیا را ساده می انگارند
سفیر جدید آمریکا در روسیه کیست؟
رسانه ها، اولین قاتلان جنگ های امروز دنیا
ضراب: جاسوس نیستم
کمالوندی:اسراییل بازهم دنبال فریبکاری است
حکم اعدام برای 5 متهم عربستانی
به بهانه یک دیدار در مقر اتحادیه اروپا مریم رجوی به پارلمان اروپا می رود ولی ما نمی توانیم منتقدان غربی را به ایران دعوت کنیم
گروهک کومله در بیانیه ای افشای اخبار داخلی خود در بولتن نیوز را محکوم کرد!
«داعش» مسئولیت حمله به دانشگاه امام کاظم(ع) در بغداد را برعهده گرفت
مذاکرات دو حزب عمده کردستان عراق برای تشکیل دولت ائتلافی بی نتیجه ماند

یوتیوب از حذف فیلم موهن به پیامبر اسلام ...

یوتیوب از حذف فیلم موهن به پیامبر اسلام ...