مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 23 شهریور 1391 ساعت 02:10

یوتیوب از حذف فیلم موهن به پیامبر اسلام ...


در حالیکه تظاهرات مردم لیبی در اعتراض به فیلم اهانت آمیز به پیامبر اسلام به مرگ سه دیپلمات و همچنین سفیر آمریکا در لیبی منجر شد، - " ، سایت یوتیوب از حذف فیلم اهانت آمیز به ساحت مقدس پیامبر اسلام که منجر به خشم مسلمانان سراسر جهان شده است، خودداری و در عوض دسترسی به این کلیپ ویدئویی 14 دقیقه ای را در دو کشور مصر و لیبی که سفارتخانه های آمریکا در آنجا هدف تظاهرات مردمی قرار گرفته اند، مسدود کرد.


خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داده است که بدنبال این تصمیم اجرایی سایت یوتیوب، کاربران اینترنتی در مصر و لیبی قادر به دسترسی به این فیلم که منجر به ایجاد خشم عمومی در این کشورها شده است، نیستند.


در ادامه این خبر آمده است که یوتیوب این فیلم را همچنان در سایت خود قرار داده است اما به دلیل خشونت های ایجاد شده در آفریقای شمالی، دسترسی به این فیلم را در مصر و لیبی مسدود کرده است.


یوتیوب با اشاره به فیلم توهین به پیامبر اسلام آورده است: این ویدئو که به طور گسترده ای در وب قابل دسترسی است، صراحتا بر اساس خط مشی ماست و بنابراین در یوتیوب باقی خواهد ماند؛ با این حال، با توجه به شرایط بسیار دشوار لیبی و مصر، ما موقتا دسترسی به این فیلم را در این دو کشور مسدود کرده ایم.


آخرین مطالب:
پوروشنکو از تغییرات عمده در سمت های بلندپایه نظامی اوکراین خبر داد
استرالیا تحریم های بیشتری بر ضد روسیه اعمال می کند
داستان های انبیا در قرآن شبیه کارتون های آمریکایی است!
افشاگری درباره ارتباط آمریکایی ها با داعش
داعش زنان ایزدی را به قیمت 1000دلار می فروشد
وقتی قند در دل صهیونیست‎ها آب شد
امکان دست یابی ایران و 1+5 به توافقنامه جامع هسته ای وجود دارد/ با این توافق، چشم اندازهای جغرافیایی - سیاسی منطقه خاورمیانه دوباره شکل خواه
«شهر گناه» تایلند «شهر خانواده» می شود
محمود عباس حماس را به اقدام برای کودتا در کرانه باختری متهم کرد
هدایای ویژه خلیفه داعش برای ازدواج اعضا

یوتیوب از حذف فیلم موهن به پیامبر اسلام ...

یوتیوب از حذف فیلم موهن به پیامبر اسلام ...