مطالب مرتبط:
دوشنبه، 13 شهریور 1391 ساعت 08:31

راه اندازی شعب دانشگاه الزهرا درکل کشور


رییس دانشگاه الزهرا از ایجاد شعبه های دیگر این دانشگاه در شهرهای مختلف کشور خبر داد و گفت: درحال حاضر راه اندازی واحد دانشگاهی وابسته به این دانشگاه در شهر جدید هشتگرد نهایی شده است.


- رییس دانشگاه الزهرا از ایجاد شعبه های دیگر این دانشگاه در شهرهای مختلف کشور خبر داد و گفت: درحال حاضر راه اندازی واحد دانشگاهی وابسته به این دانشگاه در شهر جدید هشتگرد نهایی شده است.


دکتر انسیه خزعلی در گفتگوبا خبرنگار مهر گفت: واحد جدید وابسته به دانشگاه الزهرا در شهر جدید هشتگرد کار خود را با دو رشته صنایع و کامپیوتر (نرم افزار) در مقطع کارشناسی از بهمن ماه آغاز خواهد کرد.


وی ادامه داد: ابتدا این واحد کارخود را غالب دانشکده علوم و فنون آغاز خواهد کرد سپس به تدریج دانشکده های دیگر هم به ان اضافه خواهد شد.


رییس دانشگاه الزهرا در پاسخ به این سئوال که آیا برنامه دانشگاه از پذیرش دانشجویان کارشناسی در این واحد اختصاص دانشگاه الزهرا به دانشجویان تحصیلات تکمیلی است؟ گفت: هنوز برنامه ای در این زمینه به وزات علوم ارایه نداده ایم اما احتمال دارد که دانشگاه الزهرا را به تحصیلات تکمیلی اختصاص داده و دانشجویان کارشناسی را در واحدهای وابسته به دانشگاه پذیرش کنیم.


آخرین مطالب:
فرماندار پاوه: تحصیل علم و دانش باید با هدف توسعه و پیشرفت کشور باشد
ارتباط علم با صنعت، لازمه توسعه اقتصادی
استخدام با مدرک دکتری  10 مهر 93
کزازی: مولانا بی شک ایرانی است
چهارمین کنفرانس - سلول های خورشیدی نانوساختاری - برگزار می شود
استخدام فوق دیپلم مکانیک  10 مهر 93
اعتراض به پذیرش دانشجو ی پولی در دانشگاه های علوم پزشکی
زمزمه دعای عرفه بر مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد دامغان
عارف: درباره وزارت علوم با من صحبتی نشده است
استخدام حسابدار آشنا به نرم افزار هلو در قزوین

راه اندازی شعب دانشگاه الزهرا درکل کشور

راه اندازی شعب دانشگاه الزهرا درکل کشور