مطالب مرتبط:
دوشنبه، 13 شهریور 1391 ساعت 09:31

راه اندازی شعب دانشگاه الزهرا درکل کشور


رییس دانشگاه الزهرا از ایجاد شعبه های دیگر این دانشگاه در شهرهای مختلف کشور خبر داد و گفت: درحال حاضر راه اندازی واحد دانشگاهی وابسته به این دانشگاه در شهر جدید هشتگرد نهایی شده است.


- رییس دانشگاه الزهرا از ایجاد شعبه های دیگر این دانشگاه در شهرهای مختلف کشور خبر داد و گفت: درحال حاضر راه اندازی واحد دانشگاهی وابسته به این دانشگاه در شهر جدید هشتگرد نهایی شده است.


دکتر انسیه خزعلی در گفتگوبا خبرنگار مهر گفت: واحد جدید وابسته به دانشگاه الزهرا در شهر جدید هشتگرد کار خود را با دو رشته صنایع و کامپیوتر (نرم افزار) در مقطع کارشناسی از بهمن ماه آغاز خواهد کرد.


وی ادامه داد: ابتدا این واحد کارخود را غالب دانشکده علوم و فنون آغاز خواهد کرد سپس به تدریج دانشکده های دیگر هم به ان اضافه خواهد شد.


رییس دانشگاه الزهرا در پاسخ به این سئوال که آیا برنامه دانشگاه از پذیرش دانشجویان کارشناسی در این واحد اختصاص دانشگاه الزهرا به دانشجویان تحصیلات تکمیلی است؟ گفت: هنوز برنامه ای در این زمینه به وزات علوم ارایه نداده ایم اما احتمال دارد که دانشگاه الزهرا را به تحصیلات تکمیلی اختصاص داده و دانشجویان کارشناسی را در واحدهای وابسته به دانشگاه پذیرش کنیم.


آخرین مطالب:
الزام دانشگاه ایرانیان به عضویت یک روحانی
الزام دانشگاه ایرانیان به عضویت یک روحانی
نخبکان کدام رشته ها کجا می روند؟
ایران و ژاپن راهکارهای همکاری مشترک علمی را بررسی کردند
هشدار تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد فارس به هتاکان آیت الله هاشمی
عکس/ اقدام خداپسندانه رحمتی در مکه
آغاز ثبت نام وام دانشجویی برای نیم سال آینده
هدف از مناظره کشف و انتقال حقیقت است/ امام رضا(ع) موسس کرسی های آزاداندیشی
احتمال تغییر زمان امتحانات دانشگاه ها
آیین گرامیداشت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در مهاباد برگزار شد

راه اندازی شعب دانشگاه الزهرا درکل کشور

راه اندازی شعب دانشگاه الزهرا درکل کشور