مطالب مرتبط:
یکشنبه، 12 شهریور 1391 ساعت 11:53

آمار کاربران ایرانی بازیهای رایانه ای


مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای با بیان اینکه ارتقای سطح کیفی بازی های رایانه ای با ترویج فرهنگ اسلامی در کشور باید مورد توجه تولیدکنندگان قرار گیرد، - گفت: 46 میلیون نفر در ایران با بازیهای رایانه ای آشنا هستند.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار مهر، بهروز مینایی با بیان اینکه در کشورهای غربی کاربران ساعات بسیاری را به بازی های رایانه ای اختصاص می دهند، اظهار داشت: کاربران آمریکایی روزانه 215 میلیون ساعت را صرف بازیهای مختلف رایانه ای می کنند و سه و هشت دهم کنسول برای هر کاربر وجود دارد.


وی ادامه داد: 36 میلیون نفر از 82 میلیون نفر جمعیت کشور آلمان را کاربران بازیهای رایانه ای به خود اختصاص می دهند و 66 درصد این افراد بین گروه سنی 10 تا 65 سال هستند که هزینه ای بالغ بر 4 میلیارد و 600 میلیون یورو و 47میلیون ساعت را صرف بازیهای رایانه ای می کنند که آمار قابل توجهی است.


مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای همچنین به کاربران بازی های رایانه ای در کشور فرانسه اشاره کرد و گفت: حدود 24 میلیون کاربر از جمعیت 66 میلیونی فرانسه کاربران بازی های رایانه ای هستند که 42درصد جمعیت این کشور را تشکیل می دهند.


مینایی با تاکید براینکه در ایران با جمعیت 75میلیونی، حدود 46 میلیون نفر بین 7 تا 40 درصد با صنعت گیم آشنا و حدود 54 درصد از این جمعیت از کاربران بازی های رایان

آخرین مطالب:
استخدام حسابداری  8 مهر 93
خدمه پروازی اسکاتلند عینک گوگل می زنند
استفاده از ویندوز 9 برای کاربران ویندوز 8 رایگان خواهد بود
ویندوز 9: راهی جدید برای استفاده از سیستم عامل ها
خداحافظ Bing: استفاده از نام تجاری MSN در ویندوز فون ها
پیش نمایش فنی ویندوز 9 در مایکروسافت
عکس / ماهیتابه هوشمند برای آشپزهای تازه کار
روزنما : نتانیاهو؛ زنگ تفریح مجمع عمومی
استخدام تفکیک استان  8 مهر 93
موبایل را با صدا، شارژ کنید

آمار کاربران ایرانی بازیهای رایانه ای

آمار کاربران ایرانی بازیهای رایانه ای