جام جهانی
مطالب مرتبط:
شنبه، 4 شهریور 1391 ساعت 18:20

مرسی؛ سخنران اول اجلاس عدم تعهد


شانزدهمین اجلاس عدم تعهد فردا با سخنرانی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به عنوان رییس دور شانزدهم کار خود را آغاز خواهد کرد.


- آفتاب: در روز سه شنبه یعنی در اجلاس وزیران خارجه جنبش عدم تعهد محمد کمال عمروا، وزیر امور خارجه مصر به عنوان رییس دور پانزدهم اجلاس سخنران مقدماتی است و گزارشی از دوره ریاست مصر بر این اجلاس ارائه خواهد کرد.


سپس رییس نشست وزیران انتخاب و در ادامه صالحی وزیر امور خارجه ایران به سخنرانی در اجلاس خواهد پرداخت.


بر اساس این گزارش در سطح سران اجلاس عدم تعهد نیز که در روزهای 9 و 10 شهریور ماه برگزار خواهد شد ،بعد از انجام مراسم افتتاحیه و استماع سخنان سخنران مراسم افتتاحیه، محمد مرسی رییس جمهور مصر سخنرانی می کند و گزارشی از فعالیت های دوره سه ساله ریاست مصر بر نم از سال 2009 تا 2012 را ارائه خواهد کرد.


پس از سخنرانی مرسی ریاست دوره ای اجلاس عدم تعهد در مراسمی از مرسی رییس جمهور مصر به محمود احمدی نژاد رییس جمهور ایران منتقل خواهد شد و در ادامه این مراسم نیز رییس جمهور کشورمان سخنرانی خواهد کرد.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازمهر ،شانزدهمین اجلاس عدم تعهد در سطح کارشناسی و وزرای خارجهدر سالن همایش های صدا و سیمای تهران و دو روز اجلاس سران عدم تعهد نیز در محل اجلاس سران برگزارخواهد شد.


آخرین مطالب:
اولتیماتوم دولت به وزیر راه درباره مشهد
علی مطهری: اگر شهید مطهری زنده بود، از من بابت مبارزه با رخنه فرصت طلبان و متملقان و چاپلوسان در انقلاب اسلامی، تشکر می کرد
ترتیل جزء بیست و هشتم قرآن کریم با صدای استاد پرهیزگار + صوت و متن
5 اصل برای ادامه مذاکرات هسته ای با ایران
5 اصل برای ادامه مذاکرات هسته ای با ایران
مهمانپرست استوار نامه خود را تقدیم رییس جمهور لیتوانی کرد
حضور محسنی اژه ای، کواکبیان و مرندی در راهپیمایی روز قدس
تصاویر صفحه نخست روزنامه های 4 مرداد
از راه پیمایی تا راهکارهای عملی
دانشجویان ایرانی مقیم آنکارا روز جهانی قدس را گرامی داشتند

مرسی؛ سخنران اول اجلاس عدم تعهد

مرسی؛ سخنران اول اجلاس عدم تعهد