مطالب مرتبط:
چهارشنبه، 1 شهریور 1391 ساعت 13:18

رفع مشکلات صنعت خودرو و قطعه با تامین مالی ...


یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه محدودیتی در پرداخت تسهیلات وعده داده شده به خودروسازان وجود ندارد گفت:این تامین مالی بخش عمده ای از مشکلات صنعت خودرو و قطعه را مرتفع می سازد.


- غلام محمد زارعی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران" با بیان مطلب افزود: اعطای تسهیلات مالی درنظر گرفته شده به 2 شرکت بزرگ خودروساز ،بدون شک می تواند بسیاری از معضلات و مشکلات این شرکت های صنعتی را مرتفع نماید.


وی با تاکیدبر تحقق وعده های دولت به شرکت های خودروساز و قطعه ساز داخلی، گفت: بر اساس مصوبات پیشین دولت مقرر شده که هزار میلیارد دلار تسهیلات مالی برای رفع معضلات مربوط به کمبود نقدینگی در اختیار شرکت های خودروساز قرار گیرد و هم اکنون در این زمینه هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.


این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری های انجام گرفته در خصوص پرداخت بدهی خودروسازان به تولیدکنندگان قطعه، خاطرنشان کرد: بخشی از مبالغ این تسهیلاتمالی باید به پرداخت مطالبات معوقه قطعه سازان اختصاص یابد.


/عب

آخرین مطالب:
مدیرعامل شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران خبر داد تولید انبوه دستگاه استابلایزر در کشور/ آمادگی هلال برای تولید 10 هزار استابلایزر در روز
طی حکمی مدیر جدید شعب بانک کشاورزی خراسان شمالی منصوب شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: هزینه 12 هزار میلیارد تومانی تأمین اجتماعی در طرح تحول سلامت/ افزایش اعتبار دفترچه بیمه
قیمت سکه و ارز در بازار سه شنبه/جدول
تله کابینی برای حمل و نقل عمومی در سال 2030
رییس کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی تهران در گفت وگو با فارس: شورای پول و اعتبار امروز درباره نرخ و نحوه بازپرداخت بدهی های ارزی تصمیم می گیرد
کارنامه درخشان بانک صادرات ایران در حوزه مسوولیت اجتماعی
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان خبر داد درآمد 19 میلیارد و 320 میلیون تومانی ذرت کاران زنجانی
شاخص کل فرابورس 1 واحد صعود کرد
تلاش شاخص برای سبز پوش ماندن نتیجه نداد / افت 11 واحدی شاخص کل

رفع مشکلات صنعت خودرو و قطعه با تامین مالی ...

رفع مشکلات صنعت خودرو و قطعه با تامین مالی ...