مطالب مرتبط:
سه شنبه، 31 مرداد 1391 ساعت 12:51

لزوم تخصصی شدن بیمه برای گسترش بیمه عمر


مدیر عامل بیمه پاسارگاد با اشاره به لزوم حضور شرکت‌های قدرتمند در صنعت بیمه گفت: تخصصی شدن شرکت‌های بیمه برای گسترش بیمه عمر در کشور ضروری است.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازبیما از فارس، معصوم ضمیری در خصوص افزایش سرمایه تأسیس شرکت‌های بیمه اظهار داشت: روند تصویب افزایش سرمایه به این صورت است که بیمه مرکزی رقم پیشنهادی خود را اعلام کرده و این رقم برای اجرا توسط هیئت دولت مصوب می‌شود.


مدیر عامل بیمه پاسارگاد با بیان اینکه تاکنون مصوبه‌ای به صورت مکتوب در این خصوص به شرکت ابلاغ نشده، ادامه داد: رییس کل بیمه مرکزی در مصاحبه‌‌های خود افزایش سرمایه به رقم 250 میلیارد تومان را اعلام کرده است.


وی افزود: به طور معمول بعد از اعلام رسمی رقم سرمایه تأسیس شرکت بیمه، شرایط تطبیق شرکت‌های فعلی با رقم جدید نیز مشخص می‌شود.


* فعالیت‌های حساس بیمه‌ای نیازمند سرمایه‌گذاری بالا ضمیری با اشاره به اهمیت و حساسیت فعالیت شرکت‌های بیمه تصریح کرد: به نظر من شرکت‌های بیمه هم باید مانند بانک‌ها سرمایه قابل‌توجهی داشته باشند و اگر هم قائل به تأمین سرمایه توسط افراد حقوقی نیستند، می‌توانند از طریق مردم (سهامی عام) آن را تأمین کنند.


آخرین مطالب:
استخدام استان گیلان و شهر رشت | 29 مرداد 93
استخدام استان مرکزی و شهر اراک | 29 مرداد 93
ایران چک جدید 50 هزار و اسکناس 20 هزار تومانی در راه است
دولت تدبیر و امید طلادار می شود
هر ایرانی سالی 340 قرص می خورد
جریمه شرکت اماراتی به دلیل همکاری با ایران
قیمت طلا، سکه و ارز صبح چهارشنبه 29 مرداد
وضعیت ذخایر آبی در 6 حوضه آبریز
قیمت انواع تبلت امروز 1393/05/29
مجلس: کاهش 3 درصدی قیمت خودرو کافی نیست/ کاهش 3 درصدی قیمت خودرو کافی نیست

لزوم تخصصی شدن بیمه برای گسترش بیمه عمر

لزوم تخصصی شدن بیمه برای گسترش بیمه عمر