مطالب مرتبط:
سه شنبه، 31 مرداد 1391 ساعت 12:51

لزوم تخصصی شدن بیمه برای گسترش بیمه عمر


مدیر عامل بیمه پاسارگاد با اشاره به لزوم حضور شرکت‌های قدرتمند در صنعت بیمه گفت: تخصصی شدن شرکت‌های بیمه برای گسترش بیمه عمر در کشور ضروری است.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازبیما از فارس، معصوم ضمیری در خصوص افزایش سرمایه تأسیس شرکت‌های بیمه اظهار داشت: روند تصویب افزایش سرمایه به این صورت است که بیمه مرکزی رقم پیشنهادی خود را اعلام کرده و این رقم برای اجرا توسط هیئت دولت مصوب می‌شود.


مدیر عامل بیمه پاسارگاد با بیان اینکه تاکنون مصوبه‌ای به صورت مکتوب در این خصوص به شرکت ابلاغ نشده، ادامه داد: رییس کل بیمه مرکزی در مصاحبه‌‌های خود افزایش سرمایه به رقم 250 میلیارد تومان را اعلام کرده است.


وی افزود: به طور معمول بعد از اعلام رسمی رقم سرمایه تأسیس شرکت بیمه، شرایط تطبیق شرکت‌های فعلی با رقم جدید نیز مشخص می‌شود.


* فعالیت‌های حساس بیمه‌ای نیازمند سرمایه‌گذاری بالا ضمیری با اشاره به اهمیت و حساسیت فعالیت شرکت‌های بیمه تصریح کرد: به نظر من شرکت‌های بیمه هم باید مانند بانک‌ها سرمایه قابل‌توجهی داشته باشند و اگر هم قائل به تأمین سرمایه توسط افراد حقوقی نیستند، می‌توانند از طریق مردم (سهامی عام) آن را تأمین کنند.


آخرین مطالب:
مبارزه با آفات نخیلات در شادگان آغاز شد
ستاد مدیریت بحران پول، بنزین و گازوییل ندارد
افزایش مجدد قیمت مسکن مهر
عضو کمیسیون اقتصادی: اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها باید متناسب با واقعیت های اقتصادی باشد
رییس جهاد کشاورزی استان سمنان خبر داد رفع مشکل حمل بیش از 25 میلیون لیتر آب برای مناطق قشلاقی سمنان
مدیرکل فرودگاه مهرآباد در گفت و گو با فارس خبر داد ارتقاء ایمنی سطوح پروازی مهرآباد/ اجرای پروژه ایرساید با اعتبار 370 میلیارد تومان
سهمیه بنزین خودروهای عمومی بدون تغییر واریز شد
بالا آمدن آب در خراسان رضوی یک فرصت است نه یک تهدید
تزریق 5 هزار میلیاردی به «بورس»
قیمت آپارتمان های 50 متری تهران (+جدول)

لزوم تخصصی شدن بیمه برای گسترش بیمه عمر

لزوم تخصصی شدن بیمه برای گسترش بیمه عمر