مطالب مرتبط:
دوشنبه، 30 مرداد 1391 ساعت 14:32

رونمایی از کلفت لادن طباطبایی یا «بفرمایید ...


یک نگاه کلی به سری «شام ایرانی» ما را بیش از پیش به این حقیقت رهنمون می سازد که جناب بیژن بیرنگ در دهه ششم زندگی خویش خلاقیت را کاملا کنار گذاشته و به جایش تا توانسته به گرته برداری از «طغرل» پرداخته! طغرل کیست؟ همان گوینده برنامه مبتذل «بفرمایید شام» .


.


.


- شبکه ایران/نازنین شادپی: هرچند از همان زمان عرضه نخستین قسمت از سریال شام ایرانی کپی برداری از مجموعه ای مشابه محصول من و تو جلب توجه می کرد اما در قسمتهای بعدی نه تنها این اصرار بر تقلید کاهش نیافت بلکه کار را به جایی رساند که حالا هفتمین قسمت از این مجموعه را بایستی به یک کُپی کاملا مبتذل شبیه دانست.


یک نگاه کلی به این قسمت که بخش سوم از سری دوم شام ایرانی است ما را بیش از پیش به این حقیقت رهنمون می سازد که جناب بیژن بیرنگ در دهه ششم زندگی خویش خلاقیت را کاملا کنار گذاشته و به جایش تا توانسته به گرته برداری از طغرل پرداخته! طغرل کیست؟ همان گوینده برنامه بفرمایید شام در کانال ماهواره ای من و تو .


همین است که می بینیم بازیگران زنی که برای رقابت در شام ایرانی انتخاب شده اند تا می توانند سعی می کنند با شوخی های سبکی که مابین آنها و مجری برنامه بیژن بیرنگ ردوبدل می شود فقط و فقط وقت برنامه را تلف کنند وگرنه کیست که نداند آشپزی کردن بهانه است و جناب بیرنگ قصد داشته با ساخت شا

آخرین مطالب:
ترکیه در پی ثبت آثار باستانی خود در یونسکو است
تعرفه جدید بانک فیلمنامه خانه سینما اعلام شد
معادی:خارجی ها می دانند در آثار ضد اخلاق و دین بازی نمی کنم
اعلام تعرفه بانک فیلمنامه خانه سینما
اکران «چ» آخرین اثر ابراهیم حاتمی کیا در پردیس سینمایی کاپری گرگان
فرزند مکرمه قنبری در گفت وگو با فارس عنوان کرد سوءاستفاده از رزومه خانه - موزه مکرمه قنبری/ هر هنرمند بدون استادی، خودآموخته نیست
نگارخانه های خانه فرهنگ تبریز بازگشایی شدند
مارکز را سوزاندند
دعوت به مراسم "گابوسوزی"/ جسد نویسنده "صدسال تنهایی" را سوزاندند
از آرمان‏ های انقلابی در سینمای ایران فاصله گرفته‎ایم

رونمایی از کلفت لادن طباطبایی یا «بفرمایید ...

رونمایی از کلفت لادن طباطبایی یا «بفرمایید ...