جام جهانی
مطالب مرتبط:
پنجشنبه، 26 مرداد 1391 ساعت 19:40

تصاویری که مو بر تن آم راست می کند


چه کسی است که نداند اندک دارایی باقی مانده این زلزله زده های داغدار همان دامهای قربانی شده بود؟ / چه کسی است که نداند آقا با دلهای این مصیبت زده ها چه کردند و چگونه تسلی خاطرشان را فراهم آوردند؟ - "صراط" - رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز به صورت سر زده ازمناطق زلزله زده بازدید کردند .


خبر بسیار شوک آور بود .


خبری کوتاه اما تامل برانگیز .


امام خامنه ای بدون اعلام قبلی و در حالی که غیبت برخی از مسئولین ارشد برای رسیدگی به امور مناطق زلزله زده بدجوری توی ذوق می زد، شخصا بر بالین حادثه دیدگان حاضر شدند .


حضور رهبر معظم انقلاب در روستای اورنگ و باجاباج باعث شد تا برخی از اهلی این روستا برای سلامتی معظم له گاو و گوسفند قربانی کردند .


چه کسی است که نداند اندک دارایی باقی مانده این زلزله زده های داغدار همان دامهای قربانی شده بود؟ چه کسی است که نداند آقا با دلهای این مصیبت زده ها چه کردند و چگونه تسلی خاطرشان را فراهم آوردند؟ چه کسی است که نداند مولای ما در گوش آن دخترک روستایی چه گفت؟ چه کسی است که نداند ناله مادران عزادار ورزقان چه بود؟ چه کسی است که نداند آن مشتهای گره کرده یکصدا چه فریادی راسر می دهند؟ ای رهبر آزاده آماده ایم آماده .


آخرین مطالب:
اولتیماتوم دولت به وزیر راه درباره مشهد
علی مطهری: اگر شهید مطهری زنده بود، از من بابت مبارزه با رخنه فرصت طلبان و متملقان و چاپلوسان در انقلاب اسلامی، تشکر می کرد
ترتیل جزء بیست و هشتم قرآن کریم با صدای استاد پرهیزگار + صوت و متن
5 اصل برای ادامه مذاکرات هسته ای با ایران
5 اصل برای ادامه مذاکرات هسته ای با ایران
مهمانپرست استوار نامه خود را تقدیم رییس جمهور لیتوانی کرد
حضور محسنی اژه ای، کواکبیان و مرندی در راهپیمایی روز قدس
تصاویر صفحه نخست روزنامه های 4 مرداد
از راه پیمایی تا راهکارهای عملی
دانشجویان ایرانی مقیم آنکارا روز جهانی قدس را گرامی داشتند

تصاویری که مو بر تن آم راست می کند

تصاویری که مو بر تن آم راست می کند