مطالب مرتبط:
سه شنبه، 24 مرداد 1391 ساعت 17:05

ثبت نام مسکن مهر از15شهریور درپرند


مدیرعامل شهر جدید پرند از آغاز ثبت نام مسکن مهر از 15 شهریورماه خبر داد و گفت: از 12 هزار واحد افتتاح شده مسکن مهر، 480 واحد سند گرفته اند.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازملیت به نقل از مهر، سعید صابونی در نشستی خبری با بیان اینکه پس از انقلاب 18 شهر جدید در کنار کلانشهرها شکل گرفت، گفت: پرند جزو بزرگترین شهرهای جدید در کشور است.


مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه اولین طرح جامعه پرند در سال 77 به مساحت 953 هکتار و جمعیت 80 هزار نفر مصوب شد، گفت: در سال 88 این طرح جامع مورد بازنگری قرار گرفت و میزان جمیعت به 150هزار نفر افزایش یافت که 40 درصد از مساحت کل پرند به سکونت گاه های مسکونی و مابقی به فضاهای کلان شهری اختصاص یافت.


وی تصریح کرد: در سال 88 طرح توسعه و عمران با الحاق هزار و 200 هکتار به شهر پرند برای مسکن مهر و بارگذاری 110هزار واحد مسکونی با پیش بینی جمعیت 700هزار نفر مصوب شد.


صابونی گفت: از سال 77 تا کنون 10هزار واحد در فاز صفر، 1 و 2 ساخته شده است و از آذرماه سال 88 هم ساخت 100هزار واحد مسکن مهر کلنگ زنی شد.


مدیرعامل شهر جدید پرند با اشاره به اینکه 35 هزار واحد مسکن مهر با تاسیسات زیربنایی آماده افتتاح است، گفت: از این تعداد2 هزار واحد در خردادماه 90، 10هزار واحد در خردادماه امسال و 8 هزار واحد بعد از ماه مبارک رمضان به افتتاح می رسد و در نهایت حدود 15هزار واحد منتظر د

آخرین مطالب:
سرپرست دانشگاه سمنان: پایان نامه های دانشجویی تقویت شود
پراید دست دوم در بازار چند؟ +جدول
رییس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد: کهگیلویه و بویراحمد باید در تولید گندم خودکفا شود
برنامه حرکت قطارهای محور جنوب دچار تغییرات شد
صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد الجزایر شش درصد کسری بودجه داشته باشد
220 میلیارد ریال برای تکمیل جاده دسترسی سد کارون 4 اختصاص یافت
مخالفت محمود عباس با انتفاضه مسلحانه
خروج قطار از ریل در محدوده لرستان - خوزستان تلفات جانی نداشت
روزنما :مخالفت شدیدعراق به مداخله نظامی اعراب
خط آهن تهران - جنوب مسدود شد

ثبت نام مسکن مهر از15شهریور درپرند

ثبت نام مسکن مهر از15شهریور درپرند