مطالب مرتبط:
سه شنبه، 24 مرداد 1391 ساعت 18:05

ثبت نام مسکن مهر از15شهریور درپرند


مدیرعامل شهر جدید پرند از آغاز ثبت نام مسکن مهر از 15 شهریورماه خبر داد و گفت: از 12 هزار واحد افتتاح شده مسکن مهر، 480 واحد سند گرفته اند.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازملیت به نقل از مهر، سعید صابونی در نشستی خبری با بیان اینکه پس از انقلاب 18 شهر جدید در کنار کلانشهرها شکل گرفت، گفت: پرند جزو بزرگترین شهرهای جدید در کشور است.


مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه اولین طرح جامعه پرند در سال 77 به مساحت 953 هکتار و جمعیت 80 هزار نفر مصوب شد، گفت: در سال 88 این طرح جامع مورد بازنگری قرار گرفت و میزان جمیعت به 150هزار نفر افزایش یافت که 40 درصد از مساحت کل پرند به سکونت گاه های مسکونی و مابقی به فضاهای کلان شهری اختصاص یافت.


وی تصریح کرد: در سال 88 طرح توسعه و عمران با الحاق هزار و 200 هکتار به شهر پرند برای مسکن مهر و بارگذاری 110هزار واحد مسکونی با پیش بینی جمعیت 700هزار نفر مصوب شد.


صابونی گفت: از سال 77 تا کنون 10هزار واحد در فاز صفر، 1 و 2 ساخته شده است و از آذرماه سال 88 هم ساخت 100هزار واحد مسکن مهر کلنگ زنی شد.


مدیرعامل شهر جدید پرند با اشاره به اینکه 35 هزار واحد مسکن مهر با تاسیسات زیربنایی آماده افتتاح است، گفت: از این تعداد2 هزار واحد در خردادماه 90، 10هزار واحد در خردادماه امسال و 8 هزار واحد بعد از ماه مبارک رمضان به افتتاح می رسد و در نهایت حدود 15هزار واحد منتظر د

آخرین مطالب:
سرمایه گذاران ترک به منطقه آزاد ارس آمدند
نایب رییس شورای اسلامی شهر شیراز: ساختمان های بلند مرتبه نشانه توسعه شهری است
قبض های جدید برق را پرداخت نکنید
بیش از 54 میلیارد ریال کمک حامیان طرح اکرام به فرزندان ایتام پرداخت شد
آغاز ثبت نام آخرین گروه متقاضیان یارانه با رقم آخر کد ملی 9
شما هم اگر پیامک سایت رفاهی دریافت نکرده اید بخوانید!
کم بارش ترین و پربارش ترین استان کشور
نظر صفایی فراهانی راجع به بابک زنجانی
قیمت خودرو پس از هدفمندی؟
شفاف سازی سرمایه گذاری در فارس، نیازمند تدوین آیین نامه است

ثبت نام مسکن مهر از15شهریور درپرند

ثبت نام مسکن مهر از15شهریور درپرند