جام جهانی
مطالب مرتبط:
دوشنبه، 23 مرداد 1391 ساعت 14:21

تجمع فعالان صهیونیستی مقابل منزل باراک


صدها تن از فعالان رژیم صهیونیستی بدلیل ترس از اقدام متقابل ایران با تجمع مقابل منزل وزیر دفاع این رژیم خواستار عدم حمله به نظامی به ایران شدند.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری دانشجو به نقل از قدس العربی، صدها تن از فعالان رژیم صهیونیستی بدلیل ترس از اقدام متقابل ایران با تجمع مقابل منزل ایهود باراک، وزیر دفاع این رژیم خواستار عدم حمله نظامی به ایران شدند.


در همین راستا منابع خبری گزارش دادند که، تظاهر کنندگان در این تجمع با سردادن شعارهایی به اعتراضات خود در قبال سیاست های جنگ طلبانه وزیر دفاع این رژیم ادامه دادند و از وی خواستند تا به خواسته های شهروندان این رژیم نیز اهمیتی قائل شود چرا که آنان خواستار حمله نظامی به ایران نیستند و در این صورت اسراییل زیان بیشتری خواهد دید.


گفتنی است که معترضین در این تظاهرات ضمن محکوم کردن ایهود باراک و نتانیاهو نخست وزیر اسراییل از آنان خواستند تا هرچه سریعتر از منصبشان استعفا داده و خیال شهروندان اسراییلی را ازترس حمله ایران راحت کنند.


این اعتراض ها در حالی صورت می گیرد که در طول ماههای اخیر بسیاری از سران رژیم صهیونیستی از جمله باراک و نتانیاهو ضمن هشدار به ایران بر توقف کردن برنامه هسته ای خویش اعلام کرده اند که در صورت عدم توقف برنامه هسته ای ایران و بی تأثیر بودن تحریم های بین المللی بر

آخرین مطالب:
در دیدار با معاون وزیر خارجه ایران مطرح شد تأکید معاون وزیر خارجه قطر بر تلاش مشترک به منظور خاتمه دادن به آلام مردم فلسطین
اسراییل در غزه گرفتار باتلاق شده است/ مقاومت آماده مبارزه با بیش از 100 هزار صهیونیست
مصاحبه کارشناس: گزارش سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین درباره شهیدان و زخمی های غزه
صاحبان صنایع انگلیس نگران از بحران های غزه و اوکراین
روایت رسمی ظریف از جزییات مذاکرات هسته ای
نماینده پارلمان انگلیس: اگر من هم جای فلسطینی ها بودم، احتمالا به اسراییل راکت شلیک می کردم
آمریکایی ها به اشتباه خلیفه را آزاد کردند!
نا آرامی ها پروژه های برق عراق را متوقف کرد
سی ان ان : تمامی پروازهای هواپیماهای مسافری از آمریکا به تل آویو لغو شد
روزنامه نگار ترکیه ای : کشتار مردم فلسطین با هیچ منطقی سازگاری ندارد

تجمع فعالان صهیونیستی مقابل منزل باراک

تجمع فعالان صهیونیستی مقابل منزل باراک