جام جهانی
مطالب مرتبط:
دوشنبه، 23 مرداد 1391 ساعت 12:20

سر بریدن شهروندان سوری به جرم دفاع از نظام ...


در تازه ترین جنایت تروریست ها در ریف حلب سوریه، افراد مسلح در اقدامی وحشیانه یک شهروند سوری را به جرم حمایت از نظام سوریه به شکلی دلخراش سر بریدند.


- به گزارش سایت قطره و به نقل ازفارس، عناصر مسلحی که خود را انقلابیون سوریه می نامند روز گذشته در تازه ترین جنایت یک سوری هوادار نظام و دولت سوریه را ذبح کردند.


پایگاه اطلاع رسانی موسوم به مرکز اسناد سوریه با انتشار این تصویر ویدئویی اعلام کرد: این ویدئو اقدام عناصر مسلح به اعدام فردی در یکی از مناطق استان حلب را نشان می دهد که به دلیل مواضعش در حمایت از دولت و نظام سوریه ذبح می شود.


این پایگاه توضیح دیگری در این خصوص نداد.


روز گذشته نیز افراد مسلح در منطقه البرید اجساد حامیان دولت سوریه را که کشته بودند از بالای ساختمانی چند طبقه به پایین پرتاب می کردند که با ابراز انزجار افکارعمومی روبه رو شد.


خبرگزاری فارس همزمان با انتشار تصویر ویدئویی دلخراش زیر از کاربران خود عذرخواهی و اعلام می کند که تنها هدف انتشار این تصاویر نشان دادن ماهیت اصلی گروه های مسلحی است که زیر نظر مخالفان خارج نشین سوریه در ترکیه فعالیت می کنند و با حمایت رسمی و غیررسمی آمریکا، فرانسه، ترکیه، عربستان سعودی، قطر و دیگر متحدان غربی و عربی وارد خاک سوریه شده اند و با انواع سلاح های سبک و نیمه سنگین و بمب و بسته های انفجاری علی

آخرین مطالب:
آیا کسی هست که بخشیده نشود؟!
عکس/توهین روزنامه آرمان به جبهه مقاومت فلسطینی
دیدارمحمودعباس با پادشاه عربستان/عکس
اعتراف صهیونیست هابه بمباران کور«شجاعیه»
مسی: خودم پدر هستم و نمی توانم با دولتی که کودکان را به راحتی می کشد همدردی کنم
پایگاه اینترنتی صهیونیستی : بیشتر اسراییلی ها از توانایی های حماس غافلگیر شده اند
گسترش تفکرات سرمایه داری یهودی در مالزی
صفحه اول روزنامه های امروز 6 مرداد
اشتباه عربستان در اعلام عید فطر
ورود 900تن از اعضای داعش به عراق

سر بریدن شهروندان سوری به جرم دفاع از نظام ...

سر بریدن شهروندان سوری به جرم دفاع از نظام ...