جام جهانی
مطالب مرتبط:
یکشنبه، 22 مرداد 1391 ساعت 14:43

آمار مجروحین و فوتی های زلزله آزربایجان


تعداد مصدومان حادثه زلزله اهر و ورزقان در آذربایجان شرقی تا صبح امروز به بیش از 2 هزار نفر رسید، تعداد فوتی های این حادثه نیز به 250 نفر رسید.


ملت ایران، غلامرضا معصومی در گفت و گو با فارس، افزود: تعداد مصدومان حادثه زلزله اهر و ورزقان در آذربایجان شرقی تا صبح امروز به بیش از 2 هزار نفر رسید، تعداد فوتی های این حادثه نیز به 250 نفر رسید.


وی ادامه داد: از مجموع مصدومان این حادثه 945نفر در بیمارستان پذیرش شدند که متأسفانه 35 نفر آنهادر بیمارستان فوت کردند و بقیه به صورت سرپایی در محل حادثه و اتوبوس آمبولانسهای اورژانس کشور درمان گرفتند و کار خدمات رسانی به مصدومان ادامه دارد.


رییس اورژانس کشور گفت: با اینکه تقریباً کار شناسایی مصدومان حادثه و جست و جوها تمام شده است اما مأموران اورژانس کماکان در محل حادثه حضوردارند و خدمات رسانی به مردم به خصوص مصدومان را انجام می دهند به خصوص اینکه برخی مصدومان سرپایی و افرادی از بیمارستان مرخص شده اند به تجدید پانسمان و خدمات سرپایی نیاز دارند.


وی ادامه داد: از نظر دارو و تجهیزات مشکلی در منطقه وجود ندارد و کار درمان اضطراری را بیمارستان اهر با اینکه مقداری آسیب دیده انجام می دهد و البته بیمارستان سرپایی مستقر در منطقه زلزله زده نیز به مصدومان خدمات رسانی می کنند.


آخرین مطالب:
حمله اراذل و تخریب خودروهای شرق تهران
عاقبت پراید پس از تصادف+تصاویر
کاهش 40 درصدی تلفات سوانح جاده ای در استان سمنان
وقوع سرقت در مهران 20 درصد کاهش یافت
چشم چران های درخاک خفته...گشت شفقنا زندگی در بایگانی پرونده های قتل دزدان آبرو
عربده کشی مستانه اراذل و اوباش در شرق تهران
کلاهبرداری جوشکار، از صاحب منزل
مهار آتش سوزی اتوبوس ولوو در محور زاهدان - خاش
بازهم تصادف بلای جان حیات وحش پارک گلستان
رهایی از چوبه دار بعد از 6 سال

آمار مجروحین و فوتی های زلزله آزربایجان

آمار مجروحین و فوتی های زلزله آزربایجان